Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Tokio Hotel miért nem jön...

A Tokio Hotel miért nem jön már Magyar országra?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország egy szó-.-

Valószínű, hogy már nincs annyi rajongójuk, hogy meg tudnák tölteni az arénát. Én azt hittem már feloszlottak.

2014. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert már Amerikában laknak. Megszedték magukat pénzzel és lazulnak.
2014. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előbb a beígért albumukat adják már ki... :D Egyébként meg (ahogy már előttem is írták) szerintem már jóval kevesebb rajongójuk van, nem is érné annyira meg nekik, meg ugye most épp tök messze vannak tőlünk. Szvsz már nem is fognak idejönni... eltűntek.
2014. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne jönnének? Jelenleg sehol sem koncerteznek, még ők sem tudhatják ennyire előre hogy hol fognak meg hol nem. :D Annyi biztos hogy oda fognak menni ahova megéri elmenni, de ezt ők tudhatják...
2014. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már voltak Magyarországon kétszer is. Először a Viva Cometen, másodjára pedig koncertezni, úgyhogy nem valószínű hogy harmadjára is eljönnek, pláne most hogy inkább Amerikát ették célba mint Európát....De hát 3 a magyar igazság :)
2014. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* vették
2014. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:))
2014. aug. 21. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!