Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ismeritek Rubint Réka bátyját?...

Ismeritek Rubint Réka bátyját? Kissé elhízott.

Figyelt kérdés

www.facebook.com/rubintrobert

Nyilvánosak a képei, tehát meg lehet nézni.

A jászberényi Norbi Update vezetője, családban marad. Norbi nagyon leszólja a kövéreket, de a sógora is vágó súlyban van. Amúgy szerintem egy kis vonó is benne van a Robiban, tehát Rékában is. Szerintetek? A családja amúgy példás, szèp gyerekei vannak


2014. jún. 28. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Nem:D

Én egyébként rühellem őket(bocsi ha ezzel megsértek valakit, de ez a személyes véleményem)

Norbiból akkor ábrándultam ki,amikor egy kövér gyereket lefényképezett hátulról,kirakta a facebookra és bunkóságokat írt mellé kommentbe.Szerintem ehhez semmi joga nincs,ráadásul lehet,hogy betegség miatt kövér a gyerek és nem hanyagságból.

A Norbi termékek meg tele vannak E számmal meg minden féle mesterséges adalékanyaggal,szóval lehet sovány leszel de meghalsz 50 évesen rákban...

Régen lehet,hogy őszintén csinálták ezt,de ma már eldurvultak és közel sem az egészséget képviselik...

Persze ez csak az én véleményem,azt is megértem ha más máshogy vélekedik(ezzel nem akartam vitát indítani):)

2014. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!