Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Minden sztár saját magától...

Minden sztár saját magától lett hires? -vagy hogyan? Ha netán valaki ismer olyat akinek bejött az élet az irjon!

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy zömmel nem.


A legtöbb "sztár" megkreált termék, akik illettek a megkreálandó jelenség profiljába.

Vagy hatalmas protekció.

Vagy hatalmas szerencse.


A kisebbség lehet, aki tehetségével és kemény munkával lett az, de náluk is nagy szerepet kap a szerencse.

2014. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Netán példát tudsz?
2014. júl. 1. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első pont a legtöbb popsztárra igaz. Sokuk gyerekszínészként/énekesként debütált és stylistok alakították ki későbbi imidzsüket is, nem ők írják a számaikat, nem ők találják ki, milyen ruhában jelenjenek meg, stb. Termékek.


A protekcióról ismerőstől hallottam (operaénekesnőnek tanul, konzervatóriumban, nagyon tehetséges - az összes versenyen és fellépésen valahogy azok érek el előkelő helyezést, akik valami eleve híresebb szakmabelinek a rokonai).


A szerencse is magától értetődik, a legtöbb "önerőből" sikeressé vált színész életrajzában szépen le van írva, hogy élete bizonyos pontjain mekkora mázlija volt.

2014. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lenuci válasza:
Szerintem egyik sem magától,hanem valaki által.
2014. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!