Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan online magazin...

Van olyan online magazin aminek egy 14 éves lány írhatna cikkeket, dolgozhatna náluk?

Figyelt kérdés
Légyszíves utálkozó és akármilyen "hülye vagy" választ ne írjatok ha kérhetem :)) köszönöm.

2014. júl. 2. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
márpedig nem vagy elég érett hozzá...régen esetleg voltak olyan helyek, ahol kifejezetten ilyen korúakat kerestek témához...de te gondolom nem ilyen "kamaszkori" hülyeségre gondolsz, hanem hogy ajnározd a kedvenc zenekarodat...márpedig ha igen, akkor meg pont a pártatlanságod miatt nem kellenél sehova, és ezért nem is keresnek ilyen idős embereket. blogot meg saját magadtól is tudsz írni, de a többit hagyd meg az idősebbekre.
2014. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérlekszépen én nem a "kamaszkori hülyeségeimről" akartam írni, hanem normális témákban. Ami pedig a pártatlanságot illeti, ha megnéznéd a telefonom dallistáját, van vagy 400 zeném, de egy hírességtől sincs 5-nél több számom. Én nem vagyok az a visítozós fajta, aki ha meglát egy posztert, azonnal meghal a csodálattól. Én nem az előadó miatt hallgatok meg egy zenét, hanem a szövege, az üzenete miatt.
2014. júl. 2. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

DUE Tallózónál próbálkozz, bár az nem online, vagy lesd meg a sorozat junkie-t, fogadnak vendég cikkeekt, vagy ha tényleg elég jó vagy, nyiss egy saját blogot.

2014. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ennyi konkrétummal: nincs. Milyen előképzettséged, referenciád és szakterületed van? Mert egy rendes magazinnál ezekre bizony szükség van. Na meg betöltött 15. évre és szülői engedélyre, hogy munkát vállalhass. Bár az index és társai alapján manapság a magyar nyelv és a szövegszerkesztő alap ismerete , de még átlagos intelligencia sem szükséges az online újságíráshoz. :D

Nyiss egy saját blogot, vagy csatlakozz valami létezőhöz, igazából ez a maximum, amit tehetsz jelenleg. Gyakorlatnak megteszi. Ha már kitaláltad, miről akarsz írni, akkor érdeklődhetsz az ezzel foglalkozó oldalaknál is, hogy érdekelné-e őket egy együttműködés, illene csatolni hozzá pár referenciacikket, és az alapján eldöntetik, hogy befogadnak-e vagy sem. Az elutasítást sem kell zokon venni, a kritikát is tudni kell kezelni.

(Ja és a "nemiszok-nemdrogozok-nempartizok-nemsminkelek-nemhallgatokdivatzenét-énérettebbvagyok-sokkaljobbvagyokmásoknál" mentalitás nem az érettségre utal. Egy újságíró meg nem árt, ha képben van az aktualitásokkal, a régi, túl alter zenékről pl tök felesleges írni, bár az ismeretlenekben még van valamennyi potenciál, csak ismert nem leszel vele jó eséllyel. :D)

2014. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 4. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!