Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a baja mindenkinek Ördög...

Mi a baja mindenkinek Ördög Nórával? Mindenki csak gyűlölködik vele a facebookos átigazolási poszt alatt is.

Figyelt kérdés
Mindenféle kommentekkel baszkerálják a hölgyet facebookon... ennek mi lehet az oka?

2014. júl. 9. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Fogalmam sincs, én utoljára kb 15 évvel ezelőtt láttam, amikor a Kölyök Klubban váltotta Jónás Ritát.
2014. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ő egy közszereplő, és ezért. hozott egy nyilvános, nem magánéleti döntést, erről meg mindenkinek joga van véleményt alkotni. szerintem is kicsit visszatetsző, hogy amikor a kormány nagy erőkkel fúrja az rtl-t, akkor Nórika úgy gondolja, neki át kell menni a TV2-re...ilyenkor őt meg kell tapsolni, mert hát más is ezt tenné, de ha egy kis politikát is belevihetünk a dologba, azt lehazaárulózzák, aki elmegy külföldre a több fizetés miatt.

Engem alapvetően nem rázott meg ez a dolog, hiszen eddig is olyan műsorokat vezetett, amit már én meguntam, és most is esélyes, hogy olyanban fog szerepelni(tippem a Rising Star...lassan már minden második ember vagy énekes vagy valami valóságshow-s celeb...úgyse tudnak újat mutatni).

2014. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haha én is a Kölyök klubba láttam, valamikor régen utoljára :D
2014. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kölyök klubban imádtam! De amikor otthagyta megutáltam. Most meg nem értem miért megy át a konkurens csatornához inkább maradna otthon családanyának.
2014. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!