Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az index miért ilyen Ákos...

Az index miért ilyen Ákos ellenes?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam elvakult rajongónak, szeretem Ákost, de ez csak a művészisége végett, hisz mint embert, nem ismerem, ebbe nem is szeretnék belemenni. De az Index vagy a dalszövegeit csúfolja ki ("Ákos dalszöveg generátor"), vagy a negatív dolgokkal foglalkozik, úgy hogy a jót meg sem említi, illetve a pénzzel vannak elfoglalva, hogy ő mennyit kapott a Nemzeti alapból, míg más csak a töredékét. Én úgy gondolom, nem ő döntötte el, mennyit adjanak neki, szóval ezt sem igen értem, miért piszkálja az indexnek ez is a csőrét. Vagy mert zsidó oldal, és a bosszú nép betette náluk a kiskaput? :D


20F



2014. júl. 26. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ákos valamikor még csak-csak tudott valamit, mára már nem.

A pénz pedig máshogy került szóba és bár valóban nem ő dönti el, de ő az aki a megfelelő emberekhez "közelít", hogy jó legyen neki.

A legutóbbi esetben az volt a csúnya, hogy csak pusztán rákérdeztek nála, erre áthárította, hogy más is kap. Csak azt felejtette el, hogy más csak a töredékét.

2014. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
A zsindexezéssel csak magadat minősíted. Amúgy nyílván azért ellenzik, mert rossz. A pénzt meg kéri és úgy kapja.
2014. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elfogadom mindenki véleményét, tehát ezt is értem. :) Második: a zsindexet amolyan íróniából írtam, mert olvasgattam utána, és GYK-n is sokan így nevezték, meg hogy zsidók által vezetett oldal, de ebbe nem is szeretnék belemenni, csak azt ne értettem, mi bajuk Ákossal, mert akármit csinál, az érem egyik oldalát mutatják meg, tehát nem a teljes valóságot nyújtják az olvasók elé, bár a médián nem kéne meglepődnöm már, csak nem értettem.


Első: Lehet, de én még mindig találok a dalszövegeiben olyant, amiben belelátom magam, vagy egy mélyebb gondolatot, bár azt aláírom, hogy mostanában születtek azért számomra is klisés számok, de remélem, tud még újakat ontani, ami miatt megkedveltem a poétikus énjét.


Ezt az emberes dolgot nem értem tisztán, vagyis én azt hittem nem kuncsorgása miatt kapott annyi támogatottságot, hanem mert tett le valamit az asztalra. Ha tényleg ennyire érdekember, hogy csak a pénz, akkor csalódtam benne, mint ember. Bár nem tudom, ezért kapott-e ennyi milkót, tehát ebbe bele sem szeretnék inkább menni.

2014. júl. 26. 23:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, én nem szeretem az indexet, de Ákos egy s.gg.fej.
2014. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csacsi2 ***** válasza:

Ez nem csak Ákosra igaz! Neked azért jön így le mert kedveled (és ne gondolj a nagy kék elefántra)

Manapság az a hír ami felkelti az érdeklődést. Minden a pénzről szól mindig! Azt hogy "Tegnap kék zakóban jelent meg a kisközértben Ákos", nem olvasná senki. Ez bulvár. Ez kell a népnek!

Celebjeink megélhetését a média tartja fent (ez neki még jól is jön, így karrierje alkonyán).

személyes megj. Még a Bonanza korszakot hallgattam tőle azóta átment ezotériába, vagy nem tudom mi lett vele, sokszor közhelyeket énekel valami rémrímmel...Soha nem volt nagy kedvencem, bár inkább a rockosabb vonalat preferálom.

2014. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ez az oldal tényleg Ákos-ellenes - bár eddig én nem vettem észre - akkor szerintem megint nem arra figyelünk, mármint mi, magyar emberek, amire kéne. Engem teljesen hidegen hagy, hogy mennyi pénzt kap érte. Az a lényeg, hogy mit ad, szövegileg és zeneileg egyaránt. Nekem még 1991-ben, a Bonanza idejében kezdődött a rajongásom Ákos iránt és nem véletlenül bírom még most is, annak ellenére, hogy politikailag nem egy oldalon állunk (emiatt néhány politikai értelmű dala nem is igazán jön be). De ez legyen a legkevesebb. Ákos intelligens és humoros és komoly is, ha kell. Zenéje és szövegei pedig még mindig minőségi és egyedi. Persze ma már más zenét csinál, mint 10, vagy 20 évvel ezelőtt, de ő mindig meg tud változni és ezzel nem keveset kockáztat. Ugyan milyen lenne az, ha több lemezen keresztül, 10-15 évig egy stílusban mozogna??

Szóval nekem ez a meglátásom. Az pedig, hogy miért mennyi pénzt kap, teljesen másodlagos. Az a lényeg, hogy azért, amit kap, megfelelő arányban adjon is. És ad.

2014. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez szimplán politika. Ákos meg köztudott, jó nagy fideszes...index meg kormányellenes, szóval így könnyű összerakni. valószínű, ha mondjuk mszp kormány lenne, akkor egy másik embert ekézne az index.


amúgy alapvetően nekem sincs problémám vele, vagy a munkásságával, de az szerintem az ő régi elveinek is ellentmond, ha a pénzért a kormány seggét nyalja szépen magyarul megfogalmazva. inkább vonult volna vissza tisztességben akkor, amikor nevezzük úgy, kiégett.

2014. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Ákos tipikusan az a "fölfelé nyal, lefelé tapos" mentalitású ember.
2014. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!