Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » PewDiePie szerintetek picit...

PewDiePie szerintetek picit homofób?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok, és imádom az ő stílusát és a videóit, csak némelyik videóban vannak olyan megjegyzései, hogy nem tudom eldönteni. Elég sokszor előjönnek a "gay" meg hasonló beszólások.

Mi a véleményetek?


Igazából nem gondolom, hogy homofób lenne, csak néha komolyan nem tudom :D

Persze nem sértegetni akarom, mert tényleg nagyszerű, csak kíváncsi vagyok.



2014. júl. 29. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen hiperaktív elmebetegek, szerintem ő az életben is ilyen. :D Az meg szerintem nem garancia, mert olyan kifejezéseket használ, amilyeneket. :)
2014. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért veszed észre, és érzed negatívnak, mert ezek a megjegyzések téged személyesen érintenek. Ugyan én nem nézem, mert irritálónak és gyerekesnek tartom, de biztos vagyok benne, hogy ha vallásos, feminista, vegetáriánus, vagy bármi más lennél, akkor az azokhoz kapcsolódó részek tűnnének ki jobban, és gondolhatnád sértőnek. Ez sajnos a humor és a népszerűség átka, nem lehet kitalálni olyan poént, amelyen valahol valaki a világon nem sértődik meg.
2014. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az, azt már biztos hangoztatta volna. Ez tényleg az lehet, hogy szinte "várod", hogy beszóljanak, mindenre felkapod a fejed, ami ezzel kapcsolatos, mert félsz, hogy megbántanak. Szerintem ő nem bántásként mondja valamire, hogy gay, csak amolyan poénként, a pillanat hevében. Még én is van, hogy valamire rávágom, hogy b*zis, közben teljes mértékben támogatok minden létező szexualitást :D
2014. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem várom h beszóljanak, csak szimplán feltűnt :)
2014. júl. 29. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy várod, hanem, hogy jobban odafigyelsz.
2014. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,de ha homofób videós kell akkor ott-van Goodlike.
2014. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem mert ő FABOULOS!
2015. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!