Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Lady Gaga szép nő?

Szerintetek Lady Gaga szép nő?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
dugható, de nekem semmiképpen se lenne párom!
2014. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért, neked megvolt? :-D Amúgy miért nem? ;-) Sokan oda vannak érte főleg tini fiúk.
2014. aug. 6. 08:32
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, még nem volt meg, de én úgy értettem hogy ha jönne a lehetőség akkor, 1 max 2 menetre jó lenne, de biztos nem választanám életem párjának, mert annyira nem jó összességében
2014. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
TINI FIÚK ?! LÉDI GAGÁÉRT ?! NOOOORMÁLIS VAGY ?! x"DDDDD
2014. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

XDDDD

Azok tuti nem akik oda vannak érte. Nézz utána, hogy a rajongói főleg a tizenéves korosztályból kerülnek ki, és akik hozzászólásban ömlengenek róla azokról rendszerint kiderül olyan 14 év körüli fiúk.

2014. aug. 6. 12:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Legelső, kit választanál életed párjául? ;-)
2014. aug. 6. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Először is ű. Van rajta kb. kiló smink és vagy nem tud mást csinálni mint egy csomó hülyeséggel magán tartani a figyelmet vagy tényleg hülye. Az öltözködésről meg ne is beszéljünk.
2014. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem elég csúnyácska.Egyszer,még több éve,a TV2 Aktívban egy műsorvezető (a nevére már nem emlékszem) azt mondta miután testközelből látta Gaga-t hogy nagyon ronda.
2014. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik nő kellő sminkkel, igényes hajjal szép tud lenni.


Gaga átlagos, van klip amiben kifejezetten szépnek tartom, masikban inkább polgárpukkasztó, erőltetett vagy épp előnytelen a megjelenése.

Az első klippekben szépre sminkelték, a masodik lemez dalaihoz már inkább... :)

2014. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Van rajta egy kiló smink." Ezt körülbelül úgy írja valamelyik válaszoló, mintha a smink valami levakarhatatlan, eltüntethetetlen dolog lenne, mint egy műmell vagy akármi.

Mostanában egyre többet mutatkozik natúr sminkkel, és úgy nem olyan csúnya. Szépnek nem mondanám, leginkább semmilyen.

2014. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!