Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is gáz lett...

Szerintetek is gáz lett Leonardo DiCaprio?

Figyelt kérdés
Szerintem azért bomlanak utána a nők és azért ilyen híres, amilyen régen volt. Ma már abszolutte nem ad magára, meghízott, k_rvázik. Vélemény?

2014. aug. 14. 20:57
 1/3 anonim válasza:
100%
Figyelj ő már elért valamit a szakmájában és nem tartja fontosnak a külsőségeket, mondjuk lehetne kicsit igényesebb, de minek? A modellek úgy is hajtanának rá ha kockás hasa lenne, és ezt ő is tudja. Tehát minek erőltesse meg magát.
2014. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a magánélete, nem feleségül venni akarom, hanem a filmjeit látni. Abból meg szerintem mostanában jobbakat forgat, mint mondjuk a 10-12 évvel ezelőttig.
2014. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Azért a szerepeiben nézd már meg mennyire le tud fogyni. A Great Gatsbyben pl abszolút sovány.

Kur..ni nem ku..zik, hanem 22 éves híres manökeneket d.u.g.

Van esze, tud élni.

Legutóbbi filmjébe 250 millió dollárral szállt be...Vagyis milliárdos.

Az öltönye annyiba kerül mint Mo egyévi büdszéje de tényleg nem ad magára...:D

2014. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!