Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szülinapra szeretnék autogramm...

Szülinapra szeretnék autogramm-ot kérni, levélben, ezt hogy kell? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Odáig eljutottam hogy ezt íria "Please include a Self-Addressed, Stamped 8×10 envelope" tehát egy ekkora válaszborítékot kell küldenem a címre. De akkor ezt egy mennyivel nagyobb borítékba kell tennem? És a válaszborítkéba kell tennem valamit vagy kell írnom is valamit? vagy csak megcímzem felbélyegzem, és feladom?


Valaki elmagyarázná nekem? Előre is köszönöm.


2014. aug. 18. 16:18
 1/2 anonim válasza:
Megpróbáltam lefordítatni, hát ez lett belőle: kérem többek között egy saját címére, Jelzett 8 × 10 boríték én ezt úgy értelmezem, hogy elég, ha csak feladod, és nem írsz bele semmit. Remélem segítettem.
2014. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
TEhát akkor csak a borítékot kell elküldeni nem kell beletennem semmit. Köszönöm segítettél. Megy a Zöld!
2014. aug. 23. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!