Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én gondolom úgy fiatal...

Csak én gondolom úgy fiatal lányként, hogy Rudolf Péter őrülten sármos?

Figyelt kérdés
Rudolf Péter mindig is a kedvenc színészem volt, szerintem őrült nagy tehetség, de mostanában másként nézek rá. Nagyon sármos pasinak tartom. A legtöbb barátnőm szerint ez nem normális dolog, mivel szerintük túl idős és ronda is. Nem is értem, mintha nem is ugyanarról az emberről beszélnének. Van még itt olyan lány, aki szerint helyes?
2014. aug. 26. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
én hasonlitok rá, bár még több hajam van :D
2014. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen? Megnéznélek képen. Még nem láttam olyat aki hasonlítana rá. Bár én a személyiségéért is odavagyok. :)
2014. aug. 26. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az más kérdés, hogy pont őt nem tartom sármosnak, de én is tudok vonzódni akár 40 fölötti személyhez is. Ez tök normális. Egy idősebb férfi is lehet sármos. Ezt jegyezd meg: egy nő, ha öregszik, elveszti nőiességét, de a férfi nem veszti el olyan hamar a férfiasságát. És én nem ARRA gondolok, hanem a kinézetre. Pléldául én is marha cukinak és jóképűnek tartom Billie Joe Armstrongot, pedig már ő is 42, és pedig 15 vagyok :)

De jó alaposan megnéztem a Margit szigeten futó félmeztelen 20-as, akár 30-as jól kinéző pasikat is, amit a nálam fiatalabb unokatestvérem még furának tartott, de ma már ő is vonzódik a nála idősebb férfiakhoz.

Gondolj bele! A legtöbb 14-15 éves fiú még nem olyan fejlett testileg, mint amennyire nekünk, lányoknak kialakult a szellemi fejlettségünk, ennyi az egész :D

(neked is aláhúzza a "sármos" szót?)

2014. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak! Nem te vagy az egyetlen:)

Ő egy elképesztő ember és nagyon szerethető:)

2014. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen! Szerintem is sármos... NAGYON sármos... De nekem még a beugróból Debreczeny Csaba is tetszik. Ő olyan cuki! ❤❤
2016. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jelen :) :D <3
2017. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Én már nem vagyok fiatal lány,de az az ember ritka csúnya.
2017. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Fiatalon helyes volt, de ő pont nem az a fajta ember, aki kinézetének idő jót tesz...
2017. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koràban nagyon helyesen nézett ki...pl:Fekete Péter színhàzi darabban,de szerintem most is így 59 évesen,sörhassal,félkopaszon. A Beugróban eszméletlen arcokat tud vàgni néha😂. Én nagyon szeretem,sàrmos,vicces és kedves személyiség.
2018. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!