Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sorolnátok nekem magyar...

Sorolnátok nekem magyar celebeket?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszöném :)
2010. jan. 16. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, ha meg tudod írni, mit jelent magyarul a "celeb" szó. Nekem fogalmam sincs.
2010. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fekete Pákó

Győzike

Kiszel Tünde


Napiszar

Cseh Csaba

Szintiboy

2010. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Híresség, az angol celebrity szóból, kugli első találat:

[link]


De vedd úgy, hogy nem szóltam semmit, mert nem neked kell keresni, hanem a kérdezőnek. Ammm...nekem is elmagyarázhatod, hogy az egész pontosan micsoda, mert tuti van még valami többletjelentése még ezen felül (ha nincs, akkor megint valami okostojás azt hitte, hogy menő, ha nyelvet újítunk -.-').

2010. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Másodiknak köszi.

Igen kb olyan magyar sztárocskákra gondolok, akik állítólag híresek, de szerintem pl nagy sz.rok. Ezekre mondják itthon, hogy celeb, mert híresség az enyhe túlzás XD

Szóval ha így beugrik valaki, akkor írjatok még párat, mert most hogy kellene nekem momentán egy se ugrik be nagyon.

2010. jan. 17. 00:31
 5/8 A kérdező kommentje:
de most komolyan nem hallottátok ti még ezt a magyar celeb kifejezést? azt hittem ezzel senkit nem lepek meg a mai világban, de hát mégis...
2010. jan. 17. 00:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen az oldalon talalsz magyar celebeket,az tuti!nezd majd meg!a celebek meg a gyengebbek kedveert:hiresseget jelent,

A kifejezés mellékjelentésként azt a tartalmat is hordozza, hogy az ismertség alapja nem (vagy nem szükségszerűen) az illető tudása, ill. egyéb autonóm képessége, hanem egy, a média által róla mesterségesen kialakított kép, amely beépült a fogyasztók (olvasók, nézők) gondolatvilágába. E mellékjelentés nem tagadja, hogy az egyébként celebnek kikiáltott személyek társadalmilag valóban értékes teljesítményt produkálhatnak, csupán arra utal, hogy e produktum nem szükségszerű.

A celebek között találunk többek között filmsztárokat, színészeket, sportolókat, énekeseket, popegyüttesek tagjait, tévés személyiségeket, valamint – ritkábban – írókat. Újabban bűnözőket is.

2010. jan. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tóth Gabi
2010. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sp,Puskás Peti,Tóth Gabi,S.Balázs,Lola,Gesztesi Károly
2010. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!