Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet valaki szerelmes Michael...

Lehet valaki szerelmes Michael jacksonba?

Figyelt kérdés
mert szerintem én az vagyok!!!
2010. jan. 17. 14:58
 1/10 anonim válasza:
64%

nekrofil vagy? ő már hulla!

Persze, hogy lehetsz.Sokan szerelmesek popsztárokba

2010. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet szerelmesnek lenni egy olyan személybe akit csak látásból ismersz.

Vonzódás, rajongás, akármi, de ez nem szerelem.

2010. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Persze lehet! De fölösleges! Még ha elérhető is lett volna (kétlem) akkor mára már nem az úgyhogy ennyit a nagy szerelmedről! :P
2010. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló:

miért, az az érzés, hogy "hú, de lefeküdnék vele!" vagy "ahh, de leszopnám!" nem szerelem, csak rajongás?? mert én ezt érzem!

2010. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jaja! Ez rajongás. 2008-ban voltam belé ugymond szerelmes, de a szerelem csak akkor működik ha ő is szeret. Most nálam Taylor Lautner a menő és vele is így vagyok
2010. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én is mint az elso válasz iroja azt kérdezem, hogy nekrofil vagy-e egyébként én azt is hallotam hogy homoszexuális volt
2010. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de nem volt homoszexuális! ezt értsétek már meg!! aszexuális volt...
2010. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Susie J. ***** válasza:
22:15-ös, ezzel én is így vagyok :))) Kérdező: nem vagy egyedül... :)
2013. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Sem aszexuális, sem homoszexuális nem volt...emberek, járjatok már kicsit utána a dolgoknak mielőtt valamit állítotok (és nem a bulvársajtóra gondolok, amiből valószínűleg "táplálkoztok")...Legalább néha tegyétek félre az ellenszenveteket és tájékozódjatok mielőtt egy emberről bármit mondtok...
2014. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom Michaelt mint előadót és mint embert. Egy tisztaszívű ember volt,akit nem lehet nem szeretni. Mivel Ennyi mindent tudunk róla hogy milyen,természetes hogy úgy érezzük hogy beleszerettünk. Mindíg rágondolunk,mindíg az ő zenéjét hallgatjuk. És igen érzünk iránta szeretetet,szerelmet nem hiszem. És ha lehetne egy kívánságom az lenne hogy Michael éljen és hogy találkozhassak vele és elmondjam mennyire szeretem és hogy egy csodálatos ember. Még a mai napig könnyeket csal a szemembe ha arra gondolok nincs már köztünk.:(❤
2015. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!