Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted Tabáni István...

Szerinted Tabáni István melyik nemhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Mert egyre több róla megjelent cikk hozzászólásainál olvasom azt, hogy tuti a fiúkat szereti... Szerintem egyáltalán nem az látszik rajta. Most azért, mert kevés bnője volt, az nem azt jelenti, hogy meleg.
2010. jan. 17. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszindulatú pletykák. Valamiről kell írni, az nem számít, hogy igaz-e.

Egyébként meg nem tudom miért kell rajta pattogni. Vásári Andrénál miért nem érdekelte ennyire a népet?

2010. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi Vásári Andréról is jelent meg egy két cikk hogy biztos meleg.De ez most kit érdekel? Sok f*sz ujságíró,akiknek kell valamiről irniuk,hogy pénzt kapjanak.És manapság csak a celebeken élősködnek.Akasztófára az összes ujságíróval.A lényeg hogy tehetséges legyen,és jó legyen a hangja.
2010. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem rohadt mindegy.amúgy hetero,csak nagyon kishitű.
2010. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nőkhöz
2010. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, mivel nincs barátnője,nem tudnak mit írni, ezért kitalálják,hogy meleg..... szánalmas.

Tabáni István tuti,hogy a nőket szereti,látszik rajta, olyan kis aranyos. Remélem, egyszer az egész világ megismeri a nevét,nagyon tehetséges!

2010. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az olyan bu..khoz, mint amilyen te vagy a b.zi kérdéseddel. Válaszra sem érdemes, de elég irritáló ahhoz, hogy válaszoljak.
2010. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezért vagy ilyen ideges, mert ő a lányokat szereti, és neked semmi esélyed.. látom sok Tabáni Istvános kérdést kommentáltál kisfiam... :)
2010. febr. 22. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg "kisanyám". Amúgy meg: mondd már meg, hogy például hol olvastál olyan cikket, ami indokolta a kérdésed? Elolvasnám valamelyik cikket, amire utalgatsz. Én már sokat olvastam Istvánról, de ilyen tartalmút sehol. Örülök, hogy így utánam nézel, hogy hol írogatok. Vagy netán a másik kérdés is tőled származik, ami kiverte nálam a biztosítékot? :) Ha igen, akkor elnézést kérek, mert így utólag: kissé elragadtattam magam. Bocs a nem túl költői mondatokért!
2010. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy cikket olvastam, hanem a cikknél lévő hozzászólásokat...

Nekem persze egyáltalán nem ez a véleményem róla, és én nagyon szeretem Őt. :) Te is?

2010. febr. 22. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is, de nem az esetem, mint férfi. Szerintem csak rosszindulatúak, akik egyáltalán feszegetik ezt a kérdést - amiket te is olvashattál. Amúgy meg: én akkor is imádnám hallgatni, ha kiderülne róla, hogy a fiúkat szereti. Imádom a hangját és azt, amilyen ember. Örülök, hogy van végre egy ilyen szerethető énekes. A 3 dalos CD-je nagyon jó, és habár nem szoktam boltban lemezeket venni (néha a gyerekeimnek), mert örülök, ha van mindenre pénz két gimnazista gyerek mellett, de az ő CD-it biztosan eredetiben fogom megvásárolni, ezzel is kifejezve a nagyrabecsülésem és szeretetem. Azt hiszem, teljes körű volt a válaszom. A kérdésedre pedig: szerintem a lányokat szereti!
2010. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!