Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hajdú Péterben nincs egy kis...

Hajdú Péterben nincs egy kis "búzás" beütés?

Figyelt kérdés
Vagy csak én érzem így?
2010. jan. 17. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy erős zsírdisznó beütése van neki:D
2010. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

zsírdisznó xD

Hát szerintem nem kicsit búzás a beütése hanem nagyon,Sarka Katával a kapcsolata is kamu szerintem,nincs olyan nő aki Hajduval lefeküdne csak Sarka mert eltartja pénzzel,1szóval kitartja:D

2010. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem csak az van neki...ngyon utáááálom
2010. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajdú egy majom. Mint ahogy már párszor ezt néhány helyen leírtam.

Kata meg egy eltartott, üresfejű senki. Szép, szép, de ennyi. Látszik, hogy a kapcsolatukban neki kuss van. Habár ha neki az volt az életcélja, hogy 20-on egykét évesen elvetesse magát egy milliomos palival (aki egy kretén) akkor végülis összejött neki.

2010. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevés médiasztár van, aki annyira irritál mint ő. Egy lefosott buvártalp is attraktívabb számomra mint ez az elbaszott karikatúra. De nem értem, hogy miért szexidol ez a magyar nőknek? Ha ez igaz akkor a külföldi szeximbólum mindenbizonnyal a Gollem.
2010. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megint láttam egy műsorban. Mekkora egy kényeskedő beképzelt köcsög nulla ez a pali! Nem értem az a Sarka Katalin mit eszik rajta!
2010. febr. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!