Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a legextrémebb dolog amit...

Mi a legextrémebb dolog amit megtennél kedvenc sztárodért/sztárodnak?

Figyelt kérdés
Vannak akik megveszik a kiköpött rágót, használt zsepit (nem kitaláció, ez igaz) Vagy mondjuk benyalnál Gesztesi Károly izzadt hónaljába? Ha mondjuk érte rajongsz?:) Engedd szabadon a fantáziád.

2014. szept. 6. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ilyeneket csak a primitív, őrült fangirlök csinálnak, akik megalázkodva istenítik a tehetségtelen kedvenceiket. Én speciel azt is megalázkodásnak tartom, amikor az emberek egymást összenyomva csápolnak, és ordibálnak a koncerteken. De mindenesetre örülök neki, hogy vannak, mert nélkülük nem lenne koncert, és koncertfelvétel sem, amit a puha, kényelmes ágyikómban, takaróba burkolózva nézhetek.

Engem a kedvenceim dicsőítése helyett inkább az tölt el boldogsággal, ha pont olyan emberként tekinthetek rájuk, mint amilyen én vagyok, vagy bárki más.

2014. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólásból a fangirl szóba kötnék bele, először is, mert a fangirlök alatt szerintem tiniket értesz, és a rajongáshoz pénz kell (egy tini nem tudná megvenni Jimi Page elárverezett, aláírt nadrágját, vagy Bob Dylan szájharmónikáját, még a szülei pénzéből sem), és nem is hiszem, hogy lányokról van szó. Rengetegszer férfiak csinálják ugyanezt.
2014. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehet használni a "tini" és a "fangirl" szót. Igen, de ha lenne rá pénze, megtenné, és ez a lényeg. Csak a pénz miatt nem csinálja. Nem az anyagi helyzetére, hanem a jellemére utaltam.

Amúgy pedig lerohanná a kedvencét, és minden darabját külön kis sterilizált dobozban tárolná, és mindennap megnyalná, megszagolná, és sírva vigyorogna hozzá a meghatottságtól. Tudom, ezek kicsit szélsőséges dogok, de a lényeget kifejezik.

2014. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jó, de egyszer egy Ausztráliában tartott Bon Jovi koncertre például beúszott egy pasi, és megöltet az énekest, és nem akarta elengedni, majdnem vízbe is fulladt, tök sokat úszott. Aztán biztonságiak szedték le róla, és megbüntették. Felnőtt férfi volt. Ez persze egyetlen példa, de szerintem tucatjával lehetne találni. A fangirlséget ráadásul ki lehet nőni, de ezt már nem.


Egyébként sem értem, miért baj, ha tényleg így van.

2014. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak őrült rajongók, de azért valljuk be, ezek legnagyobb részét a "fangirl"ök teszik ki. Akár ki lehet nőni, akár nem, attól még ilyenek. Semmi értelme nem volt belém kötnötök.
2014. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Volt értelme, mert elmondtam a véleményem. De oké, fangirlök, legyenek azok. Azt továbbra sem értem, mi velük a baj.
2014. szept. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám normális dolognak azt, ha valakinek minden álma, hogy a kedvence használt zsebkendőjét birtokolhassa. Elárulom, bár szerintem fölösleges, a sztároknak is pont ugyanolyan a f*kájuk, mint bárki másnak.

Nálam a "rajongás" abban nyilvánul meg, hogy tisztelem az illetőt, hallgatom a zenéjét/nézem a filmjét, és embernek tekintem.

Viszont van akinek abban, hogy szívesen kinyalná a s*ggét, megvenné a taknyos zsepijét, és az úristennek tekinti. Persze ezzel semmi gond nincs, csak éppen elég primitív dolog. Persze bárki tekintheti normálisnak, csak nem az. Inkább gyakori, mint normális.

2014. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megtartani a zsebkendőjét tényleg gusztustalan. Meg túlzás is. De mondjuk az szerintem normális, ha valaki sokat költ például egy rock koncertre. Sokan foci rajongók, azon érdekes módon kevesebben akadnak fenn. Ha valakinek az a rajongás, hogy posztereket gyűjt, vagy olyan ruhát vesz, vagy akár külföldre utazik koncertre, az szerintem oké. Ha valaki megtartja a rágót meg a zsepit, na az tényleg túlzás. Szóval attól függ, miről van szó.
2014. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a koncert is túlzás. Bár vannak, akik ezt szeretik. Aki akar, csápoljon, rikoltozzon, és tapostassa ki a belét a tömegben, de ismétlem: inkább gyakori, mint normális.
2014. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Koncert lehet a müpában is, és igen, van, aki rajong Beethovenért. De ott nem tapossák ki a belét. Egyébként baromi elítélően fogalmazol, ahelyett, hogy azt mondanád: te nem szereted a tömeget. Mindegy, kinek mi tetszik. Szerintem a koncert egyáltalán nem túlzás, de persze innentől már fölösleges vitatkozni.
2014. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!