Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan vegyek Justin Bieber...

Pocok Marci kérdése:

Honnan vegyek Justin Bieber posztert?

Figyelt kérdés
barátnőmmel most lessz a két éves év fordulónk és nagyon imádja Biebert és szeretném meglepni egy poszterrel csak nem tudom honnan szerezzek Kérlek segítsetek

2014. szept. 15. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van egy pár. Ha akarod szívesen elküldöm neked. Csak az a baj hogy a kukából kell kihalásznom. És a fenekemet is ezekkel a poszterokkal töröltem ki.
2014. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
marha vicces vagy....
2014. szept. 15. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én is azt akartam mondani, hogy a kukából.

de nem poénkodni akartam.

legyetek már kicsit igényesebbek, az ilyen emberek miatt szaladt már ki a számon, hogy ezek a mai fiatalok...pedig sosem gondoltam, hogy valaha ilyesmit mondok.

Justin Bieber az emberiség szégyene, képviseli mindazt, ami igénytelen ebben a világban és az a baj, hogy egy egész generáció nő fel a hülyeségein, akiknek emiatt talán sosem jön meg a józan esze, mert azt hiszi ez a viselkedés a normális vagy ez a zene az igényes.

tudom, hogy tini fejjel nehéz, de próbáljatok kicsit szétnézni a világban és keressetek egy értelmesebb példaképet/sztárpasit akiért oda lehet lenni/zenészt.

légyszi.

2014. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, én is a kukát akartam írni.
2014. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyomtass magadnak, vagy menj el egy nyomdába,vagy olyan helyre, ahol nagyobb méretben is tudnak nyomtatni, vigyél képet nagy felbontásban és nyomtattasd ki.
2014. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 beuska13 válasza:
A szeptemberi Popcorn poszter extrában van Justin Bieberes poszter :D
2014. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták a mostani Poszter Extrában óriás poszter van róla+ő van a címlapon :) De szerintem jobban jársz, ha nyomtatsz magadnak. :)
2014. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feltéve ha nem küldik el, amint meglátják mit akar nyomtatni :P
2014. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A Clair's-ben árulnak egyesével posztereket, Justin Biebereset is láttam sokat:)
2014. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia, en is hatalmas Bieber fan vagyok, es a Clairs-ben van rola ilyen plakat! Annak biztos nagyon fog orulni :) Egyebkent poszteren kivul vannak meg ott nyaklancok, karkotok, kituzok meg ilyesmik :) Vagy hatha van valamelyik boltban ilyen JB-s polo, nezd meg! Ha meg nincs meg a baratnodnek valamelyik parfume Justinnak, akkor nezz be egy parfumos boltba is :) Remelem segitettem, es Boldog 2. evfordulot!!! :)
2014. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!