Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Botrányos ez a videoklip! Ti...

Botrányos ez a videoklip! Ti mit gondoltok róla? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Tokio Hotelről van szó, bár elég hihetetlen hogy ez az ő klipjük. :D

https://www.youtube.com/watch?v=SnD-DIwXdyY


A cenzúrázatlan verzió itt van, 18+

[link]



2014. szept. 23. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Olyan botrányos volt, hogy a székletemmel összekentem a monitort, hogy ne is lássam! Majd elkezdtem imádkozni. Már visszafelé is megy a migatyánk!
2014. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Én meg letöröltem Deggial monitoráról a székletet, és rákentem a sajátomra. Az ő monitorába meg belehajítottam egy téglát, hogy ne szenvedjen. Most meg itt zokogok a zuhany alatt.
2014. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nem tudom mennyire vagy TH kedvelő... De!! minden esetre én szeretem őket. A mostani megjelent klipjük hát mit is mondjak eléggé sokként ért! :D De Bill nekem még akkor is jól alakított. Fél meztelen testtel :)) Bár Tomnak a motoron nem sok szerepe volt :D minden esetre ez a klip nem 100%-ra szuper de minden esetre egy ideig beszéd téma lesz a TH az egyszer biztos! :)
2014. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! :) Végül is kedvelem a TH-t, de ez a változás szerintem nem épp a javukra válik. :/

Első kettő: mit szívtatok? én is kérek!

2014. szept. 23. 21:22
 5/10 anonim válasza:
Igen ez igaz! A TH már nem teljesen a régi TH bár persze felnőttek és változtak,de azért ez a klip picit fura.. :) ( Utolsó voltam ) Ja és szívesen :)
2014. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen szerettem a zenéjüket, de ez olyan mélységes csalódásként ért, hogy... pfúúúh. Undorító. Nem tudok rá mit mondani. Ennél még jó pár "szexuálisan vonaglós" mostani klip is jobb. A... khm... zene meg szét van cseszve a sok gépes cuccal. Oké, nem várom el, hogy felnőtt korukban is ugyanolyanok maradjanak, de azért könyörgöm... egy szintet már tartsunk meg. A klip nézése közben ott tartottam, hogy azzal a bizonyos pisztollyal vagy magamat, vagy őket lövöm fejbe. Az a kék plüss ott csak nem...? Bill meg ahogy ott vergődik... :"D Szentséges ég. Elment az életkedvem.
2014. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát besírok, ez mi a szar? :D
2014. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Imádom a srácokat, amióta az eszemet tudom, de ez eszméletlen rossz :D Szerintem nem illik hozzájuk ez, se a videó stílusa se a zene :) De attol ugyan úgy imádom őket ^^
2015. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jézusom...ez beteg...

Amúgy nem vagyok és nem is voltam a banda nagy rajongója, oké egy pár régi szám még hallgatható kategória (Schrei, Rette mich, Spring nicht, An deiner zeite).


Most én ezt láttam nem rég és elég durva, még így cenzúrázott változatban is :/

A zene nem tetszik, de a klip elég sokkoló hatással van rám és meglepő, de Bill egész jól játszik...


www.youtube.com/watch?v=EqEjFiYDoNk

2015. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A srácokat imádom, de ez az egy szám az, amit gondolkodás nélkül léptetek tovább, ha az albumot hallgatom... a klipről meg ne is beszéljünk :D
2015. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!