Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc szinészed és miért?

Ki a kedvenc szinészed és miért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mar van kb 1000 ilyen kerdes, de en is kivancsi vagyok a véleményetekre.

Nekem a kedvenc szinészem Leonardo DiCaprio, de mostanában nagyon megszerettem Thomas Sangster-t is, mert nagyon jól alakított az Útvasztőben.

Kedvenc szinésznőm nincsen, de szeretem Jebnifer Jennifer Anistont.



2014. okt. 1. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kedvenc színészem Josh Hutcherson,mert nagyon jó színész,de nincs elszállva magától
2014. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsi a hibákért, csak a telóm nem engedelmeskedik nekem.
2014. okt. 1. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Di Capriot én is egyre jobban bírom, komoly színész lett a nyálas képű kölyökből. Johhny Depp, mert jó filmjei vannak. Charlize Theron nagy kedvenc, nagyon jó színésznő. Al Pacino és Robert De Niro, ehhez szerintem nem kell magyarázat.Sharon Stone, sajnos el van tűnve.
2014. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Jason Statham

(ő azért is mert, kb. pár év múlva úgy nézek ki mint ő :D)

Denzel Washington

Mark Wahlberg

Tony Jaa

Jamie Foxx

őket meg szimplán kedvelem :D


női kedvenc: Scarlett Johansson, Jessica Alba, Mila Kunis (őket azért mert jó színészek és szívesen lefeküdnék velük :D)

2014. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hú de öszinte vagy utolsó :)) egyebkenr en is szeretem Mila Kunist.
2014. okt. 1. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Jim Carrey...kedvenc, mozgása egyedi, bármit csinál mosolyogni tudok rajta.ilyen 1 jó komikus.


Sly Stallone-megszokott egyszerűség (olyan Bud Spencer-hez hasonló) és jól alakít akciójelenetekben (még ma is hozza a formáját)


Rowan Atkinson - utánozhatatlan Mr. Bean alakítás. bármikor jó megnézni, örökzöld

2014. okt. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kedvenc férfi színészem: Sylvester Stallone; mivel ő egyedül tornázta fel így magát feljebb és feljebb, nem pedig csak besétált egy tehetsègkutatóba, és bumm csillag születik.

Kedvenc női színészem: nincsen.. vagy várjunkcsak mégis... Jómagam, nincsen aki jobban értene a drámához mint én :') Najo valojában Jennifer Aniston az

2014. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedvenc magyar színésznőim: Pokorny Lia, Földes Eszter, Oroszlán Szonja, Tompos Kátya.


Kedvenc külföldi színésznő: Christina Hendricks, Sophie Turner és Jennifer Lawrence.


Kedvenc magyar színész: Rudolf Péter, Kálloy Molnár Péter és Bodrogi Gyula.


Kedvenc külföldi színész: Jim Carrey, Harrison Ford és Christoph Waltz.


Igazából azért mert a színészi játékuk engem lenyűgöz minden tekintetben. Párat a felsorolt (hazai) színészek közül volt szerencsém élőben is látni és ez csak még jobban megerősített ebben.

2014. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Shailin Woodley-Csillagjainkban a hiba filmben nyujtott alakitásáért odáig vagyok érte depreszióba ejtett az étélése és a a szemilyisége milyen jó ember! És menyire tehetséges!! Imádom szép jó inspirál!

Ansel Elgort-szintén csillagjainkban a hiba remek páros volt! Halálra bőgtem magam,nagyon érzelmes fiu, legerősebb plátoi szerelmem, agustus karakterével örökre a szivembe zárta magát imádtam és a vége ahwww.

2020. nov. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!