Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt olyan, aki találkozott...

Van itt olyan, aki találkozott már élőben Alföldi Róberttel?

Figyelt kérdés
Hol találkoztatok vele? Milyen volt?

2014. okt. 11. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy színházban. És elképesztő volt, fény áradt belőle, és egyáltalán nem olyan volt, mintha egy emberrel, hanem mintha egy magasabb rendű lénnyel találkoztam volna.


Viccet félretéve: nem találkoztam vele, és nem is akarok.


Egyébként gyanítom, hogy pont olyan vele találkozni, mint egy bármilyen más emberrel.

2014. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Dedikáláson már többször is, valamint régebben volt 'színészrandi' program akkor pár percig beszéltem vele.

Kedves volt és nevetett. kb ennyi.

2014. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ, kíváncsi vagyok, ha esetleg valakinek még van valami "élménye".
2014. okt. 12. 23:19
 4/12 anonim ***** válasza:

2x is (színházban,és x faktor elő show)

Nekem kimondottan szimpatikus,aranyos:)

2014. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4x is...nagyon aranyos volt azt mondta "édes kiscicák vagyunk" (lány vagyok és nekem meg 3barátnőmnek mondta)
2014. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Jájj, de édes kissziszák vattok, lányocckáim!"


(bocs mindenkinek, nem tudtam megállni)

2014. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Én egyszer bementem egy olyan budiba, amiben előzőleg ő szart. És ugyanolyan büdös volt, mint bárki már emberé.
2014. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Engem megölelt!! Bebebe!! :P :D
2014. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem valami könnyű hozzá odajutni!:-( Legalábbis mostanában nagyon őrzik Őt!! Én három előadásán voltam és a harmadikon sikerült vele nagy nehezen beszélnem, de úgy hogy 3 óra hosszát vártam a művészbejáró előtt! Ha adhatok Neked egy tanácsot, akkor az úgynevezett "biztonsági emberekhez" ne menj oda!! Én ugye őnáluk próbálkoztam, teljesen normálisan, udvariasan, hogy szeretnék Alföldi úrral beszélni, de majdhogynem elküldtek engem a pi...ába! :-( Valahogy el voltak szállva maguktól, csak azért mert húú nekik most az Alföldire kell vigyázzniuk!! Egyikük szószerint ezt szólta be nekem, hogy: "Alföldi nem az az ember, akihez csakúgy oda lehet menni!" :-/ De aztán milyen érdekes... Jött ki a művészbejárón, és jééé... oda tudtam hozzá menni!!! :D :D XD XD
2014. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A művészbejáró nem művészeknek van?
2014. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!