Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted ki a legcsúnyább...

Szerinted ki a legcsúnyább világsztár?

Figyelt kérdés
Nőt és férfit is, érdekel a véleményetek:)
2010. jan. 24. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Steve Buscemi minimum dobogós, de jó arcnak tűnik:)
2010. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Angelina Joli, igenis csúnya. Szépnek egyáltalán nem nevezhető, annyira karakteres, az a száj meg egyszerűen borzalmas:)

Minek néznél meg? Nem az volt a kérdés, hogy ha Én csúnya vagyok, vagy szép, akkor ki számít nekem csúnyának.

És nem is az, hogy hozzám viszonyítva ki a csúnya.

23/L

2010. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amy Winehouse.. a hangja tetszik, de a csaj szörnyen néz ki :S
2010. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ugyanmar!

Kedves valaszolok:Lehet h ok rondak,de van tehetseguk,meg ha egy kicsi is.Pl. Susan Boyle ronda,jolvan ezt en sem tagadom,de neki szep hangja van.Es ezt ne is tagadjatok.

Sztem nem a kinezet szamit,hanem a tehetseg.

Kedves kerdezo:Miert nem azt kerdezted meg inkabb h ki a legszebb vilagsztar?Mert vannak olyan szineszek,enekesek,stb,akik szepek,de egyaltalan nincs tehetseguk.Itt van ra egy pelda:Zac Efron.

Ez az en velemenyem!

2010. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
azt már kérdeztem. Senki nem is vitatja a művészek tehetségét. Kíváncsi voltam a véleményükre, mert le szeretném őket rajzolni. Eddig csak gyönyörű embereket rajzoltam, és most megpróbálkozom az olyanokkal, akik kevésbé szépek, de azért ápoltak. Remélem, meg tudsz nekem bocsájtani.
2010. febr. 9. 20:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Hat persze h megtudok bocsajtani!:D

Sok sikert a rajzokhoz!

2010. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Férfiak:Justin Bieber

Nők:Kiesza

2015. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!