Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a Tokio...

Mi a véleményetek a Tokio Hoteles fanfiction-unkról? (TWC)

Figyelt kérdés

Előre mondom, hogy Twincest (Tom+Bill), szóval akinek ez nem tetszik, szerintem ne nézzen bele. 7

Főleg a dizájn-ra, és a történetekre kérnénk véleményt! Min kéne változtatni? Mi a vélemény a történetekről? A fogalmazás mennyire rossz/jó? A kinézete a blognak alapból milyen?

Itt a link:

[link]


Természetesen minden normális válaszra megy a zöld pacsi :)



2014. okt. 25. 16:07
 1/2 anonim válasza:

Hát ez kiba**ott undorító!!

Ja mégsem hehe.. Tegnap éjfélig olvasgaattam ezt a blogot. Az írások meglepően jók ahhoz képest mint az új blogokon szoktak lenni. A dizájn kicsit régies (nem tudom miért érzem ezt talán a betűtipus vagy nemtom), de ezt mem a fejlécre értem. Amúgy ami a legjobban zavar hogy honnan fogom tudni mikor van fris? Mindig lesnem kell h hányadik résznél tatott a sztori vagy mi? XD meg esetleg az achivumba általában részenként szokták a töriket (ez is segit az eligazodásban) nekem nagyon bejönnek a törik csak akkor ezek most fordítasok vagy saját írasok, mert ha fordítás akkor nemkizárt h egy kicdit előreolvasokXD mert tényleg bejönnek. Ha ennél is bövebben érdelek a véleményem szivesen segítek amiben tudok írj privit

2014. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wivendii válasza:
Nagyon tetszik! *.*
2015. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!