Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Fekete Pákóról?

Mi a véleményetek Fekete Pákóról?

Figyelt kérdés
Miért lett híres celeb? Mi lehet a titka hogy híres lett? Pedig az égedj adta földön semmihez se ért, beszélni nem tud, énekelni nem tud, és mégis többet keres sokkal sokkal a semmivel mint Te. Valamit csak tud ez a néger ha ennyire milliókat tud kaszálni a semmivel.

2014. nov. 1. 03:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Égedj adta = Ég egy adta



Pont annyira nem tud magyarul, mint te.

2014. nov. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy semmihez sem ért?
2014. nov. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A TV-rendezőket, szerkesztőket és programszervezőket kéne megkérdezni, miért hívják meg őt mindig.
2014. nov. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként ügyvéd.
2014. nov. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1.: Honnantudod, hogy anyanyelvén hogyan beszél?

Te milyen nyelven beszélsz anyanyelvi szinten?

2.: Ha nem lenne sokaknak érdekes, megjelenésekor zuhanna a nézettség, ekkor viszont nem szerepeltetnék tovább.

Amíg van érdeklődés szereplésére/műsorára, előtérben lesz.

2014. nov. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert valamiért mégis érdekes.

Én sem tartom sokra, de a beszédjével kapcsolatban megvédeném: Az afrikai nyelvek szerintem annyira eltérnek az európai nyelvektől, hogy fizikailag képtelenek elsajátítani hibátlanul. Tehát teljesen másképp artikulálnak, és természetesen nem ismerik az Ő betűt :-)

Tény, hogy a stílusa nem áll jól a magyar mulatóshoz, épp ezért nem derült ki a mai napig, hogy tud-e énekelni. Én nagyon kíváncsi lennék, hogy hogyan hangzana a szájából egy afrikai népdal. Pákó egy érdekes ember és valószínűleg a mai napig várnak valami csodára vele kapcsolatban. :-) Nem vagyok féltékeny, hogy többet keres mint én a semmivel, mert én 38 éves koromra sem jutottam el oda, hogy idegen országban szerencsét próbáljak, pedig senki nem tiltotta meg, én ehhez kényelmesnek és gyengének érzem magam. Sőt még nyelvet sem beszélek olyan szinten sem mint Pákó.

Rajta kívül még számtalan értéktelen celebet feltudnék sorolni, akikről fogalmam sincs mit keresnek a médiában, de nem sorolom, mert nem akarok provokációt, teljesen fölösleges épp Őt kiemelni.

2014. nov. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itthon a kiejtése miatt lett "híres". nem tudni, fordított esetben ez mennyire lenne működőképes, tehát ha valaki afrikába menne magyarként, és rettenetes kiejtéssel elkezdene ottani dalokat tolni. lehetséges, hogy ott nem működne, főként a nyugat ilyen lezüllött, hogy bármi kínos dologból különlegességet csinálnak :D
2014. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert kissé lökött, mert rosszul beszél magyarul, de jókat lehet nevetni rajta. Feldobja ezt az unalmas celebes társaságot. Évának van igaza: csak unatkoznak, de a nézők is.
2014. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ügyvéd,de az ELTE jogi karára járt,csak a felénél megpattant.Egyébként ösztöndíjjal került ide Magyarországra,szóval nem lehet hülye.Lehet,hogy a magyar tudása hagy némi kívánnivalót maga után,de ő legalább a saját anyanyelvén jól beszél.Egyes "celebek"(pl.Győzike)még majdnem rosszabbul beszélnek magyarul,mint Pákó,pedig nekik ez az anyanyelvük.
2014. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Győzikének nem az anyanyelve a magyar (merthogy roma), egyébként pedig pálócosan beszél.
2014. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!