Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most már teljesen vége van az...

Most már teljesen vége van az Édes Életnek?

Figyelt kérdés
Be se harangozták, csak úgy hirtelen vége lett. Tud erről valaki valamit?

2014. nov. 3. 18:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint a sorozatnak.
2014. nov. 3. 18:46
 2/9 anonim válasza:
??????????????whaaaaaaaat
2014. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
erről én sem tudok semmit,már nem megy?
2014. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
de beharangozták, mondták sokszor, hogy már nincs nézettsége és nem forgatnak. Hál'Istennek.
2014. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja amugy az elején néztem de nagyon szánalmassá vált :/
2014. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem harangozták be, csak interneten, tv-ben egyáltalán nem, és csak úgy vége lett. Én szerettem nézni, ezért tűnt fel, hogy már nem megy.
2014. nov. 4. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
hát persze, mit csináljon a tv2, ha egy saját készítésű műsoruk kudarc lesz, mert a kutyát nem érdekel, dicsekedjen vele? nyilván ilyenkor mélyen hallgatnak róla. én sose néztem, de örülök neki, hogy egy szarral kevesebb :D kíváncsi lennék, hogy a másik oldalon az ilyen celebvagyok meg éjjelnappalbudapest féle trágyáknak mennyi lehet a nézettsége...lehet, hogy ott se több, csak az rtl nem meri beismerni, hogy pénznyelő a dolog...
2014. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jó nagy hulladék műsor volt, hál isten vége.
2014. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem fog meg folytatódni, állítólag a celeb vagyok ments ki innen miatt lett vége mert amióta az megkezdődött mar alig volt nézettsége. Viszont a Celeb vagyok összesen 6 hétig tart,de aztán meg jön a Való Világ és akkor mar tényleg annyi lenne az Édes életnek.

Szerintem pedig nem végleges talán most tart egy kis szünetet és pár hónap múlva újra indul ha vége a VV nek ...

2014. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!