Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Janicsák Veca miért ment át a...

Janicsák Veca miért ment át a TV2-höz?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy voltak nézeteltérései az RTL Klubbal, meg hogy az RTL is egy alja csatorna és biztos, hogy az RTL is hibás, nem csak Veca, de sokkal többen nézik az RTL-es adásokat, mint a TV2-t. Egy-egy kivétel van, pl. Sztárban sztár, de összességében az RTL nézettsége sokkal magasabb. Illetve a TV2 azóta se nagyon foglalkoztatja... volt a Hal a tortán, egy-két Mokka adás aztán csókolom. Még a Nagy Duettbe vagy a Sztárban Sztárba se hívták meg még extra produkciónak sem. Én a helyében nyilvánosan bocsánatot kérnék az RTL Klubtól, hátha, akkor újra szerepelhet ott.

Mielőtt bárki olyanokat írna, hogy nincs életem, kérem kíméljen meg a véleményétől. Azért írok a sztárok kategóriába, mert egy ilyen jellegű kérdés merült fel bennem egy énekesnőről, akit kedvelek. Ennyi.



2014. nov. 10. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag anyagi okok miatt. Rtl klub-on egyáltalán nem lehetett látni az utóbbi időben, neki kell, hogy népszerűsítse magát és megéljen valamiből. Ilyenkor nem számít, hogy Csillagszületikben és X-faktorban meddig vitték...
2014. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem mutatták már egy ideje, mert lemondta az Egy este... műsoros szereplést. Helyette kérték fel Baricz Gergőt. Utána nem foglalkoztak vele. Erre átment a TV2-höz. De nem értem, miért mondta le. Elvileg kiderült, hogy neki is kellene fizetni valamennyit, hogy a koncert létrejöjjön. ÉS???? Fel nem fogom... Ha részt vesz abban a műsorban, még mindig az RTL futtatná úgy, mint Vastag Csabát.
2014. nov. 13. 21:10
 3/6 anonim válasza:

Nem a pénzről volt szó. Vagy legalábbis nem csak arról...Azt hiszem két évvel ezelőtt volt az Egy este Vastag Csabával/Kocsis Tiborral/ stb-vel című műsor...Na ott Baricz Gergő helyett Veca lett volna az ötödik, viszont a tárgyalások alatt derült ki, hogy Vecának komoly pénzt kellene fizetnie azért, hogy szerepelhessen, amiről előzetesen nem volt szó. Veca így nem vállalta a fellépést, de ha megtudták volna beszélni az anyagi részét a dolognak, akkor vállalja. Azt hiszem végül sikerült megoldani, viszont aműsor felvétele előtt Veca lebetegedett (azt hiszem torokgyulladása volt) és nem tudott megjelenni a felvételen. Az orvosi papírokat elküldte az RTL-nek, szóval igazolta, hogy valóban beteg, nem csak kitaláció az egész. Az RTL viszont ezután már nem hívta sehova, vagy ha esetleg volt is valami meghívása, azt is visszamondták. Miután kb fél éve nem is keresték, azt hiszem utána fogadta el a TV2 egyik felkérését. Ezt hozzá közeli forrásból tudom, úgyhogy nem kamu, amit leírtam :)

Egyébként, ha megnézzük, több X-Faktoros is átment még a TV2höz...Vecán kívül Vastag Tomi és Nikolas is. Az RTL-nél szerintem csak a győztesek tudnak megélni...De nekik is vállalni kell a sok f**zságot, amivel az RTL cseszteti őket.

2014. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
(előző vagyok) Most olvastam csak el a hozzászólásodat kedves kérdező, úgy látom akkor te is tudsz erről. Egyébként nem csak az Egy estét programmal volt szerintem a baj, előtte is sokat csesztették Vecát, és úgy tudom, hogy sokkal felszabadultabb lett, miután otthagyta az RTL-t.
2014. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor sem értem, hogy Baukó Éva meg Aurelio miért nincs letiltva? Vagy Zámbó Krisztián??? Éva és Krisztián ugyanúgy átmentek a TV2-höz, sőt Krisztián Vecánál is hamarabb. Éva és Aurelio pedig folyton szidja meg anyázza az RTL-t meg csalással vádolja őket, erre műsort kapnak tőlük....... fel nem fogom. Jó, Aurelio győzött a VV6ban, de Éva...??? Ő csak 3. lett, simán letilthatnák, de nem... inkább még kitüntetik ugyanazért, amiért Vecát letiltották.
2014. nov. 16. 12:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Másfelől Veca szerintem nagyon elszámította magát... A másik 4 előadónak is kellett fizetni gondolom... nem csak neki. Annyira meg nem nagy tehetség, hogy a TV2 énekesműsoraiban szerepet kapjon pl. Sztárban sztár vagy Nagy duett.... egyszerűen nincs akkora neve, hogy szerepelhessen és nem is az ő felfedezettjük. Max ilyen Mokkába meghívják néha....
2014. nov. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!