Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a halál ez a Havasi? Miért...

Ki a halál ez a Havasi? Miért van tele minden köztér a plakátjaival? Hol volt ez eddig vagy most mitől lett olyan híres?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Zongorista :) Hallgasd meg a zeneit youtube-on. Ha nem, a google mindig nagy segitseg ;)
2014. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"Hol volt ez eddig"


Eddig is köztünk élt. És nem most lett híres.

Már elég régóta van minden évben koncertje, amit reklámoznak.

2014. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
22 éve élek Budapesten, de még egyszer sem találkoztam a nevével semmilyen formában. Soha nem láttam még plakáton. Most meg kb. fél éve minden 2. plakáton ő van. Mit csinált most? Ki ez, hogy ennyire hirdetik? Miért pont őt? Miért nem mondjuk Kocsis Zoltánt? Mága Zoltánt szokták még nagyon hirdetni újév előtt, de ennyire őt sem. Ez a csávó most megnyerte a lottót és minden pénzét hirdetésekre költi, vagy mi van? Komolyan érdekel.
2014. nov. 10. 22:32
 4/18 acelsziv ***** válasza:
100%
ő is az a fajta zenész, akit az egész világ ismer, hatalmas turnéi vannak, de kis hazánk olyan jól elvan ezekkel a fahangú x-faktoros idiótákkal, meg a bunyós pityukkal hogy nem hallja meg az igazi zenét.
2014. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]


Azért híres, mert tehetséges.

2014. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért húz fel téged ennyire. És azt sem értem,hogy ha ennyire érdekel, akkor miért itt tombolsz ahelyett,hogy beütnéd a nevét wikipédián vagy google-ön...
2014. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért épp MOST van tele vele minden, és miért ennyire kizárólagosan őt hirdetik. Van ebben az országban még kismillió kevéssé ismert nagy tehetség. Ők miért nem kapnak posztert?
2014. nov. 10. 23:14
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom hány éves vagy, de értelmi szinted a 13-at nem lépi túl.
2014. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kösz az építő kritikát, de arra még mindig nem kaptam egy épkézláb választ, hogy miért most csapnak ekkora hűhót körülötte. Vagy ez másnak nem fura? Ha holnaptól minden aluljáró Moldova Györggyel lesz tele, akkor ti nem fogjátok feltenni magatoknak a kérdést, hogy most ez miért pont most?
2014. nov. 11. 11:36
 10/18 anonim válasza:
100%
Azért, mert koncertje lesz. Egy eseményt hirdet, ilyen egyszerű.
2014. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!