Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Batánovics Lili szerintem az...

Batánovics Lili szerintem az egyik legszebb és legtehetségesebb énekesnő. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Bármibe is fog bele, minden téren nagyon sikeres. Nem csak szuper énekesnő, hanem színésznőként is tehetséges, az Éjjel nappal Budapestben is szerepel. Nekem a legnagyobb kedvenceim közzé tartozik. Nektek mi a véleményetek róla?

2014. nov. 20. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá kellett keresnem, mert bár rémlett, hogy valami tehetségkutatóban szerepelt, az arca nem rémlett, Ő is egy sokadik énekes jelölt, túl sok van már belőlük, az ilyeneket én elfelejtem, amint vége van az aktuális tehetségkutató műsornak. Emlékeim szerint jó hangja van, és egy aranyos, tehetséges lány. Az Éjjel-Nappal Bp-t én nem nézem, nem hinném, hogy színvonalas színészekkel van tele, de ettől függetlenül Lili lehet ebben is tehetséges. :)
2014. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is ö játszik benne hanem Péterffy lili :'D
2014. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Péterffy Lili szerepel az Èn-Bp be.

Amúgy szerintem aranyos

2014. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó hangja van,de az ÉNB-ben Péterffy Lili szerepel.Most vagy az X-faktort nem nézted,vagy a Budapestet.:D
2014. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!