Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a Bochkor Gábor? Korábba...

Ki ez a Bochkor Gábor? Korábban nem hallgattam, nem ismerem. Most viszont a reggeli adás folyamatos ismétlése miatt folyton belefutok a szövegébe és nem értem, hogy miért "fenegyerek", "nagyágyú" stb. jelzőkkel illetik?

Figyelt kérdés
:D

2014. nov. 23. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok évig o vezette az egykori sláger rádión a boomerang című reggeli műsort Boros Lajossal. Tv-be is szerepelt sokat. Elég régóta a szakmában van. Sokan szeretik is s humora miatt, de mások szerint elég nagy az arca, beképzelt, nagyképű. Szerintem is az utóbbi, bár tény hogy tenyleg van humora. A múltkor mondjuk nem tetszett az, hogy o simán fikazhat embereket, emberek gyerekeit, es amikor betelefonalt egy hallgató es az o gyerekerol mondott elég gusztustalan dolgot, akkor o volt a legjobban kiakadva, el is hallgattatta a telefonálót. Annyira kiakadt hogy létezik olyan, aki neki beszólhat.
2014. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,de ezek alapján mitől "legenda"?? ezt továbbra sem értem.

Mindegy, köszönöm a felvilágosítást :D

2014. nov. 25. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mikor még nem volt ennyi magyar nyelvű rádió adó, akkor folyton őt tolták és küldték interjúztatni külföldi sztárokkal, mert kb ő volt az egyetlen, aki tudott németül, meg angolul.

Elég régóta rádiós, gyakorlatilag szinte mióta van kereskedelmi rádió.

Először a Danubius volt, és kezdetben még németül beszéltek és ott tűnt fel, mert tudott németül.

2014. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismeri a zenetörténetet, csinált interjút külföldi sztárokkal is, Gene Simmonsszal is, mondjuk vele speciel pont lehet magyarul beszélni. Nem ijed meg attól, hogy hozzá kéne szólni valakihez angolul. Mint a Friderikusz a Megasztár zsűrijében, amikor bejön egy angol versenyző, ő meg elmondja még egyszer ugyanazt hangosabban. :D
2018. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg régen, amikor kevés rádió létezett, volt idő, hogy egy ország hallgatta.
2018. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!