Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt még rajtam kívül más...

Van itt még rajtam kívül más is, aki hányingert kap Robert Pattinson-tól, és Taylor Lautnertől? És az egész alkonyat mániából?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 09:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen én!!!
2010. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hányingert épp nem kapok,de unom
2010. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
én se bírom,+Avatar-mánia is kikészít:OO
2010. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jsjj de jó, hogy nem vagyok egyedül. Még írhattok!
2010. jan. 30. 09:52
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

engem az idegesít hogy most mindenki jön ezzel a nagy vámpír dumával és közben fogalmuk sincs milyen az eredeti vámpír , úgyértem ezek az alkonyat vámpíroknak közük nincs az igazi (tudom h nincsek) vámpírokhoz. vega vámpír...röhejes, változó szemszín ...szintén -.-"

tuti nem olvasták még a nagy twilighterek az igazi Drakulát...

2010. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

hogy a Puruttyát idézzem: a vámpírok az én időmben még vért szívtak f@sz helyett!

és még csak 17/L vagyok...

2010. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
40%
én sem vagyok egy nagy fan . Nekem a könyv nem tetszett láttam min2 filmet de szerintem túl unalmas. Nem is értem h miért van ebből ennyire nagy hisztéria mert megérteném ha olyan kiemelkedő lenne maga a könyv és a film is ... de ez ...egy tény hatalmas nagy üzlet !
2010. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Meghalok, ha már erre gondolok.
2010. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

hát én még nem láttam az alkonyatot,megvan dvd-n és az avatar is,de rohadtul nem érdekel!!

nem kapnék hányingert ha meg kellene néznem,de nem fog teszeni:P

mert gagyi!!:P

2010. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nem láttam és soha nem fogom megnézni! Én arra nem vetemednék még egy percre sem s bár a barna hajú kék szemű pasik a gyengéim én ránézésre is azt mondtam, h ez a csávó tökéletesen fel lett építve a tini csajoknak!
2010. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!