Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti kit szeretek jobban:...

Hulye.vagy kérdése:

Ti kit szeretek jobban: Ariana Grandet vagy Katy Perrt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
helyesírási kézikönyvet +google-t, ahol megnézhetem, hogyan kell leírni a kedvenceim nevét.
2014. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Katy Perry-t. :)

Az első válaszolóval meg ne foglalkozz kedves kérdező, úgy látszik még vele sosem történt olyan, hogy egy szóból kihagyott volna egy betűt.. Bírom az ilyen okostojásokat :D

2014. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

szerinted csak a 'Perry' - vel van gond? :D

ha már kiírok valamit, átnézem többször is, hogy ne tűnjek idiótának nyilvánosan.

2014. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Pont az ilyen alkalmakkor csinálsz magadból idiótát, de ne zavarjon. :D

Amúgy ezt tényleg sosem értettem, miért kell mindenbe belekötni? Kiírt egy kérdést, nem lehetne csak egyszerűen válaszolni rá? Vagy ha annyira zavarja a szemedet ne írj rá semmit oszt cső.. xd

2014. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
A másik meg az, hogy ha már ennyire nagy helyesírási bajnok vagy megsúgom, minden mondatot nagy betűvel kezdünk.. ;)
2014. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Kedves 72%-os nyelvtan guru ,aki még egy helyes magyar mondatot se tud leírni,ez itt az internet,itt az emberek 90%-a nagyon messziről telibe fossák, hogy van-e 1-2 helyesírási hiba a mondatába vagy nincs,nem nyelvtan versenyen vannak ahogy te se,szóval kérlek kuss és megkíméled magad a kellemetlen helyzetektől amit magadnak kreálsz. :)
2014. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Katy Perry :)
2014. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Arianat jobban
2014. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Először is: egyiket sem.

Másodszor meg: én mondjuk nem f*som telibe. Engem nagyon tud zavarni, ha valaki nem bír leírni normálisan egy mondatot. Nem olyan nehéz dolog helyesírási hibák nélkül írni. Ehhez képest...hát...

A lényeg: engem zavarnak a hanyag emberek. És sajnos nem csak ezen az oldalon vesznek körül.

2014. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
9. Akkor bújj el egy sarokba és nézegesd a helyesírási szótárt.
2014. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!