Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a celebek mennyire aránytalanul sokat keresnek?

Figyelt kérdés
Most épp Kiss Ramóna tett ki facebookra egy képet, amin Moet pezsgőt isznak a barátnőjével... Ja, és még hashtaggel meg is jelöli, hogy #moet, ha valaki nem tudná leolvasni az üvegről, hogy ő 20 ezer forintos pezsgőt iszik. Vagy hogy a Lévai Adriann féle "DJ"-knek és egyéb celebeknek már az iPhone 6 megjelenésének hetében megvan a 300K-s telefon. Mielőtt bárki támadni kezdene: nem vagyok irigy, hiszen Kiss Ramóna is sokat dolgozik, mert a BK-s szöveg mellett színházban is szerepel és az rengeteg szöveg stb és tudom, hogy 12 éve a nulláról kezdte. Csak néha bicskanyitogató, hogy más is dolgozik annyit, vagy még többet csak nem fizetnek neki ennyire aránytalanul sokat. De még ez sem zavarna, de miért kell kérkedni vele, hogy ő milyen drága cuccokat vesz meg milyen drága piákat iszik? Egészségére... de ezt nem lehet a négy fal között? Muszáj mások orra alá dörgölni, hogy neki mennyi pénze van?

2014. dec. 14. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Én véleményem szerint egyes celebek alig keresnek valamit, főleg azok akik nem olyan népszerűek, ők is örülnek annak hogy normális házban, lakásban elvannak egy átlag életszínvonal szerint és ennyi. De rengeteg celeb viszont sokat dolgozik a pénzéért, vannak akik egy adott TV-s szereplés után már mennek is a következő helyre szerepelni. Akik színházba járnak, rengeteg próbájuk van, szöveget kell megtanulniuk, különböző mozgásokat, tánc stb... és ez baromi sok meló ha azt vesszük, mert napi 12-14 órájuk is elmehet rá, arról nem is beszélve hogy akár hétvégén is dolgozniuk kell. A TV-sek is hétvégén is dolgoznak sőt még ünnepekkor is, híradósok, meg ugye a bent ülő technikusok, operatőrök és még sorolhatnám.

A rádiósok is ott is vannak műsorvezetők, nekik is van szerződésük hogy mindennap 3-4 órányi műsort leadnak, utána vagy előtte még jó pár órát bent vannak tárgyalni arról mi legyen a következő műsorban, meg arra fel is készülnek ám.


Jó persze irigy vagyok rájuk hogy ilyen népszerűek és van pénzük elég sok mindenre, de ha azt vesszük azért ők is megdogoznak keményen mert szövegeket pár órán belül be kell vágniuk szinte, meg ugye jó előadó képesség kell hozzá, ez erről szól szinte.

2014. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, hogy sokat dolgoznak, de szerintem akkor is aránytalan, hogy egy Kiss Ramóna, aki nem is egy akkora tehetség, színművészetit se végzett, 20 ezer fotinos pezsgővel henceg.... Fizessék meg, de ennyire?? Más is dolgozik... Egy rezidens orvos is napi 12-18 órákat nyom le, sokkal-sokkal nagyobb felelősség mellett, és 90 ezer fotinttal van kiszúrva a szeme, ja és doktori címe van, amiért nem keveset kellett letennie az asztalra.
2014. dec. 14. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt a szót, hogy reklám, ismered? Ha celeb olyan képet/tweetet/blog bejegyzést posztol, amin jól kivehető márka van, azért megfizették, cégreklám.


Hogy általánosságban miért fizetnek nekik sokat? Mert sok hasznot is hoznak! Itt mos tíz-, sokszor százmilliókról van szó.

2014. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De Kiss Ramóna nem a Moet et Chandon reklámarca... egyszerűen csak kiposztolt egy képet, amin a 20 ezres peszgőt iszogatja.
2014. dec. 14. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nagyon nem érted! Nem kell reklámarcnak lenni hozzá! Fizetnek egy-egy ilyen alkalmat és kész.
2014. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok celeb, mégis ittam már Moet pezsgőt nem egyszer... Számomra nem bicskanyitogató Kiss Ramóna sem. Mindenkinek van lehetősége változtatni az életén, van aki lép, van aki nem. Mindenki a saját útját építi. Vannak vállalkozók, orvosok, ügyvédek, stb. akik sokkal többet keresnek, mint a celebek... Egyébként celeb és celeb között is van különbség, van aki luxusvillában lakik (pl Sebestyén Balázs), van aki kis lakásban valahol egy panelban...

Kiss Ramóna pedig akkor iszik Moet, amikor akar, engem az sem zavar, ha posztolja.

2014. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Moet az kb 12 ezer ft
2014. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A Moet et Chandonnak a legolcsóbb változatát lehet kapni 15 ezer körül a Sparban, amúgy több fajtája van, gyártanak ennél pl ( [link] ) 30 ezerre jön ki egy üveg, szóval ezen kár vitatkozni. Egyébként jó hogy sok orvos, ügyvéd többet keres, mint a celebek nagy része... Azért orvosokat, jogászokat nem kéne egy lapon említeni a Kiss Ramóna féle celebekkel.
2014. dec. 26. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Tescóban, Auchaunban a Moet az 12 körül van és véletlenül sem 15. Biztos van 15-ért is, de 12-ért is kapsz már ( tudom h nem ez a lényeg itt, csak gondoltam azért leírom )
2014. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!