Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg ezt tették az ABBA...

Tényleg ezt tették az ABBA egyik tagjával? (többi lent)

Figyelt kérdés

olyan ember írjon, aki sokat tud az ABBA együttesről és a tagjairól.

Van ez:

[link]


Azt nem értem, hogy e szerint a cikk szerint arra emlékszik vissza, hogy horogkeresztet rajzoltak rá és megerőszakolták.

Viszont én úgy tudom, hogy ugye bár kiközösítették és utálták, ezért a nagymamája Svédországba vitte 2 éves korában vagy még előtte. Akkor ilyenekre nem is emlékezhet. Vagy ez nem is igaz, csak beetették a német és tényleg ott marad és ezt csinálták vele és csak később ment Svédországba?

Mi az igazság?


Most akkor ezek szerint elszólta magát.



2015. jan. 4. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de ő elvileg 1945-ben született, így nagyon nem lehetett benne ilyen háborús dolgokban, viszont azt eltudom képzelni, hogy abban az időben előfordultak ilyenek.
2015. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

látszik h nem olvastad végig és igen 45-ben született, viszont a zabi gyerekeket kb a 60-as évekig kínozták, megkülönböztették és ezért kérdeztem.

Azóta rájöttem, hogy valamit félreértettek, tehát minden oké

2015. jan. 6. 13:48
 3/8 anonim válasza:

Végigolvastam a cikket. Nagyon durva, nem is hallottam erről. És az egészben a norvégok hozzáállása a legdurvább. Dickens-i történet, de ezek szerint ez még a 60-as években is bőven tartott, mert azt írja, hogy nem tanulhattak, dolgozhattak (gondolom dolgozhattak, csak pl. a semmi közepén, északon, magányosan, valami fakitermelésen, úgy, hogy ők kapták a legkevesebb fizetést és aki arra járt az nem szólt hozzájuk).

Az ABBA tagot a születése után a nagymamája Svédo.-ba vitte, mert annyira kiközösítették őket a falujukban. A nagymama is hideg-rideg módon nevelte. Anyukája csatlakozott hozzájuk, de 2 év múlva meghalt.

A kínzásokat mások mesélték. Ők akartak kártérítést a norvég államtól, de nem kaptak semmit, így most mennek Strasbourgba, ahol -bár az ABBA tag kevesebbet szenvedett-, számítanak a támogatására.

2015. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi, azóta rájöttem h én értettem félre.

De azt nem tudtam hogy a nagymamája nem szerette. Miért? :O

2015. jan. 6. 20:23
 5/8 anonim válasza:
Miért nem szerette (nagyon) a nagymamája? Ezt már sosem tudjuk meg. Lehetett ilyen típus is (mindenkinek van ilyen a rokonságában, hogy valaki nagyon aranyos, valaki meg nem), plusz gondolom nem dicsérte meg a lányát, hogy német katonával volt viszonya és még gyereke is született tőle, és mindezek miatt végül fel kellett adnia/adniuk az addigi életüket és külfölre költözni (még ha nyelvileg nem is volt gond Svédo.).
2015. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, hogy azért mert született egy zabi gyerek a családba és miatta változott meg az életük. Mondjuk a teljes igazságot nem fogjuk megtudni, de valószínűleg ez állhat a háttérben. Egyébként hagyhatta volna a sorsára is a gyereket, ezért azt gondolom valamennyire szerette.
2015. jan. 7. 14:25
 7/8 anonim válasza:
Igen, el is hagyhatta volna, vagy már eleve elzavarhatta volna a terhes lányát, de még is mellettük állt. A wiki-n az is ott van, hogy a nagymama mindig bátorította, hogy énekeljen, de soha nem ment el egy fellépésére sem (gyerekkorától énekelt, elismerték a hangját már akkor). Tényleg nagyon nehéz élete volt a világhír ellenére. Az ABBA időszakban elvált, a következő férje meghalt, a gyereke meghalt. A gyerekkora meg, amiről már fent írtunk.
2015. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, azt nem mondhatjuk hogy utálta.

Hogy miért volt ennyire szerencsétlen? Nem tudom hiszel-e a reinkarnációban és az ehhez kapcsolódó karmában, ha igen, akkor talán ezzel magyarázható. Meg is van a válasz.

2015. jan. 8. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!