Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Weisz Fanninak nincs érettségije?

Weisz Fanninak nincs érettségije?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam el egy cikket, amiben Vele beszélgetnek és nagyon meglepett, hogy már az első kérdés után kiderül, nincs érettségije.( [link] Gyorsan utána néztem, elvileg 1992-ben született, vagyis 22 éves. Ez azért kicsit meglepő, hogy ennyi idősen nincs érettségije. És ezzel félreértés ne essék, nem leírom Őt, ugyanis nem az iskola határoz meg bárkit is, csak elég ismert ember ez a lány, sok mindenben vesz részt, talpraesettnek és minden téren igényesnek tűnik az interneten keresztül, és pont a tanulás maradt ennyire háttérben az életében? De még egyszer mondom, mielőtt bárki is felpattanna, hogy mi közöm hozzá, nem leszólom emiatt!
2015. jan. 15. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Biztos ezt is Vujity Tvrtkonak lehet megköszönni, mert az hájpolta szegény lányt, kergette médiafénybe, aztán mehetett mindenféle ostoba rendezvényre mosolyogni. Nyilván nem jutott ideje befejezni a középiskolát.
2015. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól még hogy valakinek nincs érettségie, lehet értelmes ember (tudom, nem állítottad hogy hülye lenne, nem is ezért írtam:)). De gondolom a modellkedés miatt nem jutott ideje a középsulira már.
2015. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!