Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kevésbé ismert, szőke, külföld...

Kevésbé ismert, szőke, külföldi férfi színészek neveit sorolnátok?

Figyelt kérdés

Álmodtam, abban szerepelt egy férfi, azt hiszem, igazából egy színész, csak nem tudom a nevét.

Szeretném megkeresni a neten.

A keresőbe már beírtam azt, hogy "szőke férfi színész" és "blond man actor", de csak nagyon ismert arcokat talált inkább a google.

Aki az álmomban volt, inkább kevésbé ismert lehet és fogalmam sincs, hogy miben játszott, mikor láthattam...

Inkább vékony típus. Úgy rémlik, hogy keskeny ajkú.


Köszi!



2015. jan. 23. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ő a Szex és New Yorkban szerepelt.

2015. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hű! Szinte hihetetlen, hogy tudtad a kérdésemre a választ!!! Nagyon köszönöm!!! Igazán meglepődtem, azt gondoltam, hogy nem fogják tudni az emberkék, erre az első válaszoló kapásból megadta a kérdésemre a helyes választ! Nagyon örülök! Köszi! :-)

(A holnapi lottószámokat is tudod? Megírnád privátban? ;-))

2015. jan. 23. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondod, hogy eltaláltam? :D A húgom épp most nézi a sorozatot, aztán ő ugrott be elsőnek. Mik vannak! Amúgy örülök, hogy kiderült :)
2015. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mekkora esélye volt ennek, hogy húgod épp azt a sorozatot nézte, te pont olvastad a kérdésemet... :-)

Örülök én is nagyon a "megfejtésnek", köszi neked és a tesódnak is! :-)

2015. jan. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!