Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is gáz Larry...

Szerintetek is gáz Larry shippernek lenni 2015-ben?

Figyelt kérdés
Directionerek? Mi a véleményetek a shippelésekről? Szerintetek nem lerágott csont már. Már rég nincs jelentősége ennek és Larry sincsen, ha volt akkor már rág nincs. Meg ha annyira titkolni kellene, akkor miért tud róla több ezer kislány. Azért az üzletemberek, a modest emberei nem olyan ostobák, hogy sok 10 éves átlásson rajtuk. Inkább ők manipulálják a kislányokat ezzel a Larry izével, direkt csinálták, hogy több rajongó legyen meg hogy legyen miről beszélni. De ez volt 2012-13-ban, utána meg 2014-ben rég nem volt már aktuális. 2015-ben meg már szinte ciki Larry shippernek lenni és részt venni a shipper vitákban.

2015. febr. 9. 15:52
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2015. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
végre valaki
2015. febr. 9. 15:59
 3/56 A kérdező kommentje:
olyan is írjon aki kifejti a véleményét erről
2015. febr. 9. 15:59
 4/56 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, de én személy szerint úgy gondolom, hogy nem csak most, de mindig is az volt. De ha tény és való, hogy csak viccelődtek, akkor még annál is inkább butaság. Viszont ha ők csak szeretik az ilyen képeket, szeretnének róla fantáziálgatni akkor rendben. De ha tényleg egyértelműen valótlan dolgokat állítanak, azt hülyeségnek tartom.
2015. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
én úgy értettem h azért mert már elavult
2015. febr. 9. 20:06
 6/56 anonim ***** válasza:
93%

Hát, én idén január elején csatlakoztam a Directionerek csapatához, azóta nagyjából behoztam a lemaradásomat az eseményeket illetően, és nem hoszem, hogy ciki vagy lerágott csont lenne. Még mindig rengetegen vannak, akik kitartóan hisznek a dologban. Egyébként 'sajnos' engem is meggyőztek, hogy Larry létezik, bár néhányan azért tényleg messzire mennek, pl. amikor azt feltételezik, hogy Eleanornak 2 ikertestvére van. :D

Na szóval, én is Larry shipper vagyok, de nem próbálom mimdenbe belemagyarázni a dolgokat, de a tényeket nem tagadom le. Főleg a régi felvételeken látszik, hogy valami van, de mostanság olyan kevés a jel, hogy vagy nagyon jól végzi a munkáját a Modest, vagy tényleg nincs már semmi a két fiú között.

Mindenesetre minden nagyon összetett, és ki tudja, mi az igazság. :)

2015. febr. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
hát ebből semmi sem már bocs, a barátságuk is csak megjátszott volt
2015. febr. 10. 16:23
 8/56 anonim válasza:
41%
Nekem speciel elegem van ebből és teljesen értelmetlen hülyeségnek tartom. Larry nincs és nem is volt soha. Ha valaki rajongónak tartja magát, az higyje el, amit Harry és Louis mondanak! Elounor forever:)
2015. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
92%

Larryről regényeket lehetne írni.

Valaki magyarázza már el, hogy mégis miért lenne "gáz" vagy elavult shippelni őket? Mindenkinek maga dolga miben hisz, mit LÁT és nem csak hall. Másfél éve vagyok Larry shipper és napról napra egyre biztosabb vagyok az ő szerelmükben. Lehet támadni nyugodtan, de nincs miért. Ti nem akarjátok ezt látni, ezért nem is látjátok. Csak sajnálni tudom, mert ez egy csodálatos, mennyei dolog közöttük és nagyon boldog vagyok hogy figyelemmel kísérhetem ezt a hihetetlen erejű, magával ragadó érzelmi hullámú szerelmet! Kívánom hogy ezt egyszer mindenki tapasztalja meg, mert hihetetlen ereje van :) Imádom őket, azt, ami körülöttük és bennük van! Sok erőt adnak nekem és ezt nagyon köszönöm nekik. 2015 Larry Stylinson éve lesz, majd meglátjátok :)

2015. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
48%
az utolsóra csak annyit tudok írni: XDXDDDDD
2015. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!