Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudnátok mondani filmekben...

Tudnátok mondani filmekben szereplő zseniális színészeket?

Figyelt kérdés
Nem emlékezetes karakterekre gondolok, hanem olyan színészre, akinek a játéka már-már művészien zseniális! (pl.: Tom Hanks, Forest Whitaker)

2015. febr. 15. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Matthew McConaughey
2015. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Johhny Depp, Jim Carrey, Robin Williams
2015. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Monty Python társulat tagjai.
2015. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Leonardo DiCaprio (ő csak jó filmeket vállal el, eléggé válogatós, és jól is teszi), Kevin Spacey (neki elég kevés emlékezetes filmje van és elég sok, ami gyenge, de maga az ember szerintem zseniális, csak nézz meg róla pár videót, amiben nem színészkedik), Jack Nicholson abszolút!

írd meg, mennyivel értesz egyet!

2015. febr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 24. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
A fentiek mellett szerintem még Michael J. Fox, bár az ő szerepvállalásait erősen meghatározza a betegsége. Még Greg Kinnear se rossz, és Eddie Redmayne is nagyon tetszett nekem. Valamint van egy lengyel film, a Szavak nélkül. A színész nevét nem tudom, de nagyon jó. Mondjuk őt nem ismerem, és szerintem egy jó színész akkor jó, ha jók az elvállalt szerepei is. Még Dustin Hoffmannt is tudom ajánlani.
2015. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Matthew Rhys
2016. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!