Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Shakirának nem...

Szerintetek Shakirának nem olyan a hangja, mint egy kecskének? Mintha mekegne?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint tetszik ez aa mekegős hang :-)

2015. febr. 27. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Közel" sem kecskés.
2015. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy különleges, sajátos hangja amit bármikor fel lehet ismerni, de nem mondanám kecskésnek..
2015. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kecskés. Egyedi, érdekes. Ezért is "csinálták meg".
2015. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem mekeg jobban mint a többiek. A hangja se nem nagy durranás, még csak nem is egyedi, eléggé tucat hangg. Amiért ott van ahol van az az, hogy adott pinát a producernek. :-)
2015. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
#2: Pedig a "közel"-en pont egy kecske van - nemde?
2015. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan melyik dalára gondolsz, ami kecskére emlékeztet?
2015. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy tudom, ezért tették ki az iskolakórusból, de nagy a valószínűsége annak, hogy ez csak egy pletyka.
2015. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy icipicit kecskés, de ettől még jó... Nem a legjobb, vannak jobbak termesztésen, de egyedi a hangja ezért kifejezetten szeretem. Amúgy a kérdésről rögtön nekem is a We Are The World 25 For Haiti-s csávó jutott eszembe... Na az Ő hangja kecskés, vagy szamaras, vagy nem is tudom :D Amúgy valamelyik Shakira koncerten ott volt vendék előadóként!

________________________

OFF: A videóban 1:55nél az Josh Groban? :D

2015. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

8/9-es válaszoló! Nincs igazad, ez nem csak pletyka, mert erről az iskolakórusos esetről Shakira saját maga beszélt tavaly tavasszal, amikor a The Voice-ban volt zsűritag. [link]

Szerintem nincs olyan hangja, mint egy kecskének, és nem értem, miért mondják rá egyesek, hogy mekegős hangja van. Én soha semmilyen mekegést nem hallok a hangjában, pedig elég gyakran hallgatom a zenéit.

2015. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!