Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legcsunyább Dj?

Ki a legcsunyább Dj?

Figyelt kérdés
A nagy Dj-k közt: Tiesto,Calvin Harris,Martin Garrix,Hardwell,... ki a legcsunyább szerintetek és befolyásolja a karierjüket? szerintem Skrillex a legcsunyább (nem bántásból) csak érdekel a téma. és valaki csunyán is lehet híres?

2015. febr. 28. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem Sonny (Skrillex) nem csúnya, inkább cuki. Talán a bőre nem a legszebb, de nála 1000x rondábbak is vannak az biztos.
2015. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Joel Zimmerman? Egy jó hosszú bottal nem piszkálnám:D
2015. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Carl cox. Egyértelmű :D
2015. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Afrojack-nek eléggéd idióta nézése van. Nem bántásból. És szeretem a zenéit is csak nem egy szépség. Skrillex rajongó vagyok. 15/F
2015. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Még a kérdés részletét se keztem el olvasni de már eszembe jutott Carl Cox.

Túlsúlyos, kopasz néger akinek pár foga is hiányzik, ettől függetlenül a karrierjét nem rontja szerintem egyetlen százalékban sem...

Steve Aoki sem a leghelyesebb, mondjuk az egy külön kategória, tényleg egy egyedi stílus, de akinek jó a zenéje azt szeretik...

Reppereknél is, attól, hogy hogyan néz ki wizz khalifa még nem azt jelenti, hogy nem csak fullos női vannak..

2015. ápr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Skrillex nem csúnya, csak egyedi,Calvin Harris meg Martin Garrix a legszebbek,Hardwell olyan jól néz ki,mint az egyik Disney sztár és Tiestoról annyit,hogy ha te 46 évesen jobban fogsz kinézni akkor szólaljál meg!
2015. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóé a pont!
2015. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
(Laura57) az ő nevüket csak azért írtam le mert ezzel szerettem volna példának írni hogy milyen hírességű dj-k ről van szó egyébként meg akiket leírtam azok szerintem mind normális külsővel rendelkeznek.
2015. júl. 1. 14:43
 9/11 A kérdező kommentje:
Hardwellt nem értettem melyik Disney sztárra hasonlít? :)
2015. júl. 3. 13:18
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
mellékszereplőként állandóan látni de nem tom hol,amúgy 5. Whiz Kalifánál mit értettél a fullos nőkkel meg ezekkel?
2015. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!