Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a szövegről, meg a klipről?

Figyelt kérdés

erről van szó: https://www.youtube.com/watch?v=gxT3CfyvebI


tekerjetek 1:05-höz, ekkor ezt énekli: "Kimondom szívemből, hogy Győr hazám" De érdemes figyelni az egész szöveget is és a klipet is (gyengébbek kedvéért Győrben játszódik az is).

Mi a véleményetek még arról, hogy mindig hangoztatja hogy ő győri? Még az is tudja, aki nem akarja.

A másik, hogy tavaly volt egy pizzériája az árpád utcában, szórólapozott és futárkodott. Előbbit egy röhejes biciklin csinálta, egy páran látták is.

Aztán nyáron pont arra jártam, és össze is futottam vele, de láttam, hogy be van zárva, kérdeztem, mikor van nyitva. Akkor mondja, hogy most egy darabig nem, mert átalakítások vannak, ekkor kérdezem, hogy mikorra várható az újranyitás. Erre ő, hogy nem tudja. Oké, még az elején elhittem, de valami mégis sántított, hogy nem tud egy időpontot sem mondani, körülbelül csak. Utána párszor elmentem arra direkt, de hetek múlva sem nyitott ki. Közben asszem a blikkben volt róla egy cikk, volt szó a pizzériájáról is, és olyanokat nyilatkozott benne, hogy nagyon sokszor megy Győrbe, hogy figyeljen és dolgozzon a pizzériában. Közben meg már hetek óta zárva volt, de persze elhitette mindenkivel, hogy műkődik még mindig. (persze a Győriek tudták az igazat). Neten is fent volt persze, nem győzték kommentelni, hogy már mióta zárva, később le is bukott. A Kisalföld közölte később hogy nincs pizzéria, de még akkor is hazudott. Azt nyilatozta, hogy nincs ideje rá, és rábízta a haverjára, és ő kezd majd vele valamit, vagy lehet nyit ott valami mást. Akkor már tudtam, hogy ez egy nagy hazugság, rég tudtam, hogy tönkrement. De akkor miért nem képes beismerni, hogy nem ment? Mert nagy égés lett volna, de ez így még gázabb. Mindenki átlát ezen a mesén. A mai napig el szoktam menni arra időnként, azóta sincs ott semmi, sőt még a tábla is lekerült. Ennyit erről.

Mit gondoltok erről? Csak szerintem szánalmas? Győr szégyene ez a gyerek, a Kisalföld állandóan cikkezik róla, szánalmasabb szánalmasabb cikkeket. Vicc az egész...



2015. márc. 2. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!