Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szeretitek Justin Biebert?

Miért szeretitek Justin Biebert?

Figyelt kérdés

NEM KÖTEKEDÉS EZ A KÉRDÉS.

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert az a tapasztalatom, hogy sok Bieber-rajongó kiírja időnként, hogy miért nem szeretjük, vagy miért utáljuk őt, és mikor elmondjuk, akkor ők nem válaszolnak, vagy max. lepontoznak minket.- Én mindig, minden helyen kulturált voltam!! Azt megértem, hogy a bunkó, unintelligens hozzászólókat lepontozza valaki. Azt már kevésbé, hogy a vélemény miatt teszi ezt, vagy, hogy én 6x visszakérdezek egy ilyen kérdéshez, hogy a kérdező mit gondol, mik az érvei Justin mellett, és nem méltóztat válaszolni. Tehát most kíváncsi vagyok, és kérlek Benneteket fogalmazzátok meg! Legyetek szívesek életkort is írni. Nem azért, mert rosszmájú vagyok, csak mert mindenki mondja, hogy tinilányok szeretik, kíváncsi vagyok, tényleg így van-e.

Kérem azokat, akik utálják, ők most ne írjanak ide, csak azok, akik megszólítva érzik magukat a kérdés alapján. (Minden válaszoló, ha úgy vesszük, a válaszával elismeri, hogy szereti, bármit is ír.) Én személy szerint nem bírom Justin Biebert, esetleg a végén kifejtem miért, de még nem, mert nem szeretném, ha arra reagálnátok, hanem a saját véleményetek érdekel, illetve annyiszor megtettem már. Köszönöm az értelmes válaszokat, és mielőtt valaki elküld a francba: én értékelném, ha valaki kérdezne, és megpróbálná megérteni az én álláspontomat, mielőtt végleg lehülyéz.


Igen, ezt a kérdést már egyszer kiírtam, de oda vagy olyanok írtak, akik szintén nem szeretik, és reménykedtek, hogy majd az én kérdésemnél lehet utálkozni, és visszajárni oda röhögni. Vagy jött pár ember elmondani, hogy ő semleges, és nem érdekli a dolog. Ez dicséretes, de ezt sem kérdeztem.


Kérem, az válaszoljon, aki szereti! Köszönöm.


2015. márc. 5. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.
2015. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdetem, de mivel te minden kérdéshez baromságot írsz, nem lepődtem meg.
2015. márc. 5. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik oszálytársam azért szereti-megkérdeztem- mert nagyon kedves, jótékonykodó, nagy szíve van, imádja a rajongóit.
2015. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. márc. 7. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Én érdekes mód, tini koromban nem szerettem. Aztán valamiért megnéztem a Justin Bieber: Soha ne mondd, hogy soha-t, és anekem az egy nagyon pozitív csalódás volt. Nem igazán ismertem, elég volt annyit tudnom róla, hogy a fél világ odavan érte, hogy én utáljam. 21 éves fejjel képes voltam megnézni a filmjét, és az addigi utálatom tiszteletté változott. Látni hogy honnan indult, és miket ért el egy olyan kis srác, és hogy miken ment kersztül...megkedveltem. Sajnálom, hogy azóta rossz útra tért (bár a filmet látva valamilyen szinten megértem, szerintem a legtöbb ember ugyanúgy nem tudta volna egy idő után helyén valón kezelni a hirtelen jött sikert), de remélem, hogy sikerül ismét jó útra térnie. Nem vagyok rajongó, de mint embert és előadót tisztelem, mert nem semmi amit ez a srác elért, és tényleg törődik az emberekkel is (vagy törődött).

21/L

2015. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2015. márc. 11. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!