Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Jennifer Lawrence...

Szerintetek Jennifer Lawrence és Kristen Stewart tehetséges?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kristen Stewart szerintem nem, mert mindig ugyanolyan unott a feje, még akkor is ha a szerepe szerint boldognak kellene lennie, ráadásul nagyon erőltetett az alakítása.

Jennifer Lawrence szerintem jó színész.

2015. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Kristen egyszerűen borzalmas, az előző válaszoló le is írta miért. Megérdemelte az Arany málnát.

Jennifer pedig nagyon jó színész.

2015. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem Kristen néha jó néha nem. Általában annyira nem tetszik az alakítása. Jennifer sem tetszik néha, de nála gyakoribb az, amikor igen. :)
2015. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Kristen jó, most egészen jó irányba is indult el (Camp X-Ray, Sils Maria felhői)

Jennifer Lawrence számomra az egyik legtúlértékeltebb színésznő, néha fájdalmas nézni az erőlködését.

2015. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Loryfox ***** válasza:
én mindkét színésznő filmjeit naon szeretem, de van amikor már könyörgök egy kis áramszünetért, mert gonoszság lenne leállítani a filmet xd
2015. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzalmasak mindketten, főleg Kristen. Jennifert kedvelem, de pocsék színésznő.
2015. márc. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jennifer irtó tehetséges ,kedvenc színésznőm

Kristent utálom ,szörnyű egyetlen egy arckifejezést van ,az újat arc

Ja es néha kinyitja egy kicsit a száját

2015. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*unott
2015. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jennifer Lawrence igen, egyik kedvencem:)

Kristen Stewart nem...

2015. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kristen Stewart tehetségtelen, Jennifer Lawrence szimpatikus, de nem tudom mit lehet enni az Éhezők viadalán, és miért tartják szexszimbólumnak. jól írta az egyik előző válaszoló, időnként annyira erőlködik,hogy nagyon nehéz kibírni. Az X-men Mystique karaktere még nem adja fel neki, de az Éhezők viadala már szerintem sok neki.
2015. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!