Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztián zsidó?

Berki Krisztián zsidó?

Figyelt kérdés
A celebre gondolok, megkülönböztetés,antiszemitizmus meg minden nélkül kérdezem csak mert olyan nagy húsos karvaly orra van.

2015. márc. 9. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy orrom van, mégsem vagyok zsidó.


(Egyébként ennyi alapján lehetne arab-török is.)

2015. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Minden népcsoportnak vannak jellemző vonásai amiről fel lehet ismerni vagy hogy a vér rokonságában milyen leszármaztatottai voltak pl. a zsidóknál:magas homlok,kampós orr, elálló fülek ezek közül valamelyik.

Lehet hogy neked is van zsidó leszármazottad csak nem tudsz róla és tőle örökölted a nagy orrod vagy szimplán nem tudsz róla hogy zsidó vagy.

2015. márc. 9. 08:35
 3/19 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyot néznék, ha kiderülne, hogy zsidó leszármazottaim vannak. xD

Talán felmenőim, nem? :D


Majdnem minden közel-keleti népcsoportnak nagy orra van. Nem csak a zsidóknak. Ugyanúgy lehet egy nagyorrú embernek török felmenője is (hiszen itt voltak egy darabig), akitől örökölte. Bár nem tudom, hogy mennyi azoknak a generációknak a száma, ameddig ez átadható.

Gondolom egy antropológus pár méréssel jobban be tudná lőni, hogy melyik népcsoporhoz hasonló vonásaink vannak.


De amúgy szerintem a franciáknak is nagy orruk van...és még lehetne találni jópás más európai népet is.

Szóval nem lehet egyértelműen megmondani. Ha nem követi a zsidó hagyományokat és nem vallja magát annak, akkor egyébként sem zsidó.

2015. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*Lehet azt a leszármazottas dolgot félreérttem az elején. Akkor bocs. :D
2015. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem is aránytalanul nagy az orrom, mint neki, de nem vagyok zsidó.

Nemtom zsidó-e, de egy hatalmas csicska.

2015. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, melyik Berki Krisztián?


Ő:


[link]


vagy ő:


[link]



A vasalt tökűről nem gondolnám, mivel a vékony ajak nem jellemző a zsidókra, és az összkép sem olyan.

A sportoló viszont valószínűleg igen. Észrevehető nála az a vonás, hogy nehezen tudja összezárni a száját. Nyilván össze tudja, de olyan, mintha a fogai kinyomnák. A szeme nem kimondottan olyan, de úgy összességében...lehet, hogy igen.

2015. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy a celebre gondolsz.

Akkor nem, nem hiszem.

De nem is érdemes foglalkozni vele. Én minden ilyen Barátokköztös-Valóvilágos-ÉjjelnappalBudapestes senkit figyelmen kívül hagyok.

2015. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

De az !


Ebben a videóban el is szolta magát, de szerintem inkább kérkedik vele,sőt inkább messzebre megyek,az egesz ember totál felsőbbrendűnek kébzeli magát es hát tudjuk kiknek a sajátosság az...


[link]


0:40-0:50 között mondja a lényeget..

2015. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ő nem zsidó, hanem ork :D
2015. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ugyan már, dehogyis :D ő a tizenhárom kisértetből a Roppantó!


Nézd, ez:


[link]

2015. máj. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!