Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki van rajtam kívül aki...

Valaki van rajtam kívül aki (nek) nem tetszik/utálja Lana Del Reyt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, bár szerintem aranyosan néz ki.
2015. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát szerencsére nem sok van ilyen.:) Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kit szeret és kit nem, de nekem az a véleményem, hogy a Lana Del Rey utálók nem is ismerik eléggé őt. Véleményezni persze pofon egyszerű. Nyilván van akinek a zenei stílusa nem jön be, mert hát csak lehangoló dalai vannak, de azért azt ne felejtsétek már el, hogy Lana az összes dalszövegét maga írja/írta és élőben is tud énekelni, ellentétben ezekkel a mai tucat kis semmirevaló "sztárokkal".....:)
2015. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretek kekeckedni, de miért szerencsére, hogy "nem sok van ilyen"? Nem ebbe akarok belekötni, de utána meg azt írod, hogy mindenkinek szíve-joga... Nos, nem tudom,hogy a többi ember aki utálja/nem kedveli őt mit gondol és miért nem szeretik őt, de én ismerem és hallgattam is tőle számokat, de számomra visszataszító... Leginkább a személyisége és az állandó ripacskodása miatt. Pl.: [link] (igen, tudom, hogy ez egy régi cikk). Tehát az, ahogyan népszerűsíti a halált, a depressziót, az öngyilkosságot, mert az "full menő" na szerintem ez undorító... Ezek olyan dolgok amiket nem népszerűvé kéne tenni meg stb. (hozzáteszem, hogy nem azt mondom, hogy ő miatta lesz valaki öngyilkos, mert ő ezt képviseli). És az is olyan érdekes, hogy most van az a nagy depressziós-érvágós-grunge-retro divat... És ezek azok, amiket a legjobban utálok...1: Azt, hogy most mindenre rányomják, hogy "grunge", "retro" "90'-es évek" és akkor mindenki szalad megvenni azt az adott dolgot, tucat emberekké válnak, de ők azt mondják magukról meg hitetik el az emberekkel, hogy nem mert ők teljesen mások, ők undegroundosok meg minden. 2: Hogyha valakinek tényleg ilyen problémái vannak, mint a depresszió, az nem vergődik folyton meg hajtogatja azt, hogy ő megy megöli magát, meg bárcsak meghalt volna már... Hátha bárcsak meghalt volna már akkor, könyörgöm mi tartja vissza?...Nem ellenségeskedésből, de ezért mondom ezt mert a depresszió az egy kiszámíthatatlan dolog és akiknek tényleg ilyen bajuk van azok nem mindig csak ezeket mondogatják. 3: Ő is csak egy megcsinált sztárocska semmi több.

Az meg, hogy ő írja a dalait...Nos rengeteg más előadó van akik saját maguk írják a zenéket és értenek is hozzá. Illetve a hangja, nos ehhez nem fűzök hozzá semmit, mert túl relatív az hogy valakinek mi a jó és mi a rossz.

2015. márc. 31. 14:37
 4/7 anonim válasza:
80%
Ez hülyeség minden amit most leírtál, sajnálom.És nem értem, hogy Lanától hogy keveredtél el a depresszióig.semmi köze a kettőnek egymáshoz, már bocsánat.aki Lanát hallgat nem feltétlen depressziós, aki depressziós nem feltétlen hallgat Lanát.Ha valaki Justin Biebert hallgat az is lehet depressziós.és soha nem mondta, hogy a depresszió vagy az öngyilkosság "full menő" lenne.és hagy döntse már el, hogy mit mondjon,..neked miért nem mind egy ha halott szeretne lenni? a zenéje és a szövegei...na hát én személy szerint szeretem őket,különlegesek,nem úgy mint a mai "slágerek".több ilyen előadó lehetne, ilyen Justin Bieberek helyett
2015. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Pedig a kérdezőnek igaza van. :D

Lana Del rey fanok..Istenem..miért kell védeni?

Attól mert véded ugyanolyan tehetségtelen p*cs@ marad mint amilyen eddig is volt. :D

Na meg a halál meg a depresszió amiket ő reklámoz..hát siralmas. Ez a sz@r kell a mai generációnak... Meg tényleg nagyon "menő" az érvágás,a cigizés, meg a mittudomén mi. Undorító egy """nő""". :D

2015. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Előző vagyok.

"neked miért nem mind egy ha halott szeretne lenni?"


Áruld már el, akkor eddig miért nem ölte már meg magát? Jobb lett volna, pls. Az ilyeneknek csak szimplán feltűnési viszketegségük van.semmi több..

2015. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, én pontosan ugyanúgy gondolom, mint az előttem lévő válaszoló. Ha tényleg öngyilkos akarna lenni, illetve depressziós lenne, nem reklámozná magát, mert akik ténylegesen azok, ők csak egyszer megölik magukat, akkor amikor senki se számítana rá és kész. Csak ugyebár, kell a reklám, mert máskülönben ezt se lehetne eladni... Az meg, hogy több olyan jó előadó is lehetne, vannak, csak te nem abban a közegben keresed. És a depressziós részt Lanára értettem, nem a fanjaira.
2015. jún. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!