Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok David Caruso-ról?

Mit gondoltok David Caruso-ról?

Figyelt kérdés
jó színész?szörnyű?vonzó?
2010. febr. 18. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem a legjobb színész. Imádom a CSI-t, régebben a miami volt a kedvencem, de már annyira unalmas, főleg, hogy horatio álandóan csak félrefordított fejjel néz:S szv nem jó színész, nem is vonzó
2010. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én még más filmjét nem láttam soha,csak ezt.van csigarobot stílusa ott,ez természetellenes is.de más filmben?
2010. febr. 18. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem bár a nagy kedvencem a Las Vegasi és ott is Grissom volt a favorit persze nem a kinézete miatt, de szerintem itt nem is az a lényeg, h álom pasik szerepeljenek benne, mert nekem a Miamiból csak Speed tetszett! Én nem unom Horatiot és lehet nem a legjobb színész, de én szeretem! Ma is fogom nézni, mert ma új rész van!
2010. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem vonzó,nem tetszenek az álompasik alapból,nincs bennük semmi különös.de speed is tetszik
2010. febr. 18. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok gerontofil, szóval nem jön be egyáltalán.:D És igen, a félrefordított-fejjel való nézéstől kiakadok, meg mindegyik rész elején, még a főcímdal előtt, amikor mondd valami jelentőségteljeset felkapja a napszemcsit XDXD űberbrutálXD

18/L

2010. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem jön be


12/L

2010. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát én imádom!!! főleg amit a CSIben alakít!!! álompasim(L)
2010. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!