Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson tényleg...

Michael Jackson tényleg pedofil volt?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem el, de nagyon sok helyen olvastam, hogy fogdosott kisgyerekeket. (és mást is csinált) Szerintetek igaz?

2015. ápr. 6. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szerint csak elhiszed az ujsagirok hulyeseget.
2015. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el,dehogyis. Michael nagyon jó ember volt, és nagyon hiányzik!! <3 Csak kérdem,hogy ti mit tudtok erről.
2015. ápr. 6. 14:26
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Bírósági ügye is volt ebből, kettő, de egyiknél sem ítélték el. És szerintem ha egy pedofíliával meggyanúsított embert nem ítélnek el, akkor az nem az. De a média szépen meghurcolta, és tönkre tette az életét.
2015. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként még arról is sokat olvastam,hogy él...Mit gondoltok erről?
2015. ápr. 6. 14:29
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem alapvetően ez a pedofilia is egy egészen túltágított és veszélyes fogalom...én nem tudom, hogy az ő ellene felhozott vádak miben nyilvánultak meg...de inkább fel lett fújva. egyébként meg szerintem ha élne, akkor már cáfolhatatlan bizonyítékok előkerültek volna. én is láttam most ezt a cikket, arról ugye nem tudhatjuk, hogy mennyire hiteles, vagy tényleg ő szerepel-e rajta.


ha én el szeretnék tűnni, akkor vagy olyan helyre költöznék, ahol nincs más, vagy én nem mutatkozok nyilvánosan. ebből kifolyólag lennének emberek, akik ellátnának, intézik az ügyeket helyettem. na most ugye nincs olyan ember, aki hosszútávon tud titkot tartani, ezért egy ilyen ember már biztos, hogy nyilvánosságra hozta volna, hogy igenis él. de ez csak az én véleményem.

2015. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindenkiről írogatnak állandóan, hogy él... Néhány kivételesen hülye még olyanokat is terjeszt, hogy Hitler nem halt meg és még most is él :) Borítékolható...

Tupac ról is sokan azt hiszik él, meg ugye 2014 ben lett volna a nagy visszatérése stb...

De majd rájönnek, csak idő kérdése.

2015. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is olvastam, de ez is csak média csinálta butaság szerintem. :)
2015. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hitler,hogy élne már most,ha 1889-ben született?:D
2015. ápr. 6. 19:47
 9/14 anonim válasza:
100%

1. A pedofília úgy ahogy van, egy hisztéria.

2. Egy szemét újságíró egyszer készített egy riportot Jacksonnal, amelyben a tényeket elferdítve pedofilnak állította be. Ezen azután beindultak a nyerészkedők, akik előálltak azzal, hogy molesztálta őket. Ebből semmi sem volt igaz.

2015. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett normális gyerekkor,a az apja néhány éves korában már komoly munkára fogta a családi zenekarban. Ebből éltek, jól kihasználta minden gyerekét. Michael Jackson nem nőtt fel igazán soha, játszani akart a gyerekekkel, ezért építtette fel Newerland-ot. A saját Disneylandját. A gyerekekkel együtt érezte jól magát, de nem volt pedofil. A gyerekek pénzéhes szülei perelték be, aztán később minden kölyök bevallotta, hogy hazudtak. De Jackson életét tönkretették. Nem véletleen, hogy fiatalon halt meg.
2015. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!