Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Thomas...

Rebeka77 kérdése:

Mi a véleményetek Thomas Sangster-ről?

Figyelt kérdés
Mármint szerintetek jó színész-e,illetve milyen a "külseje"? :)

2015. ápr. 8. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül jó színész, nagyon jól játszik minden egyes filmjében. A külseje pedig:.....elképesztő cuki, baromira helyes és édes, egyszerűen imádnivaló. :3 Tudnék még írni ilyeneket, de szerintem ennyi bőven elég. :) (Mint látszik, elég nagy fan vagyok.:P )
2015. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy én is ˇˇ
2015. ápr. 10. 23:07
 3/6 Aster O. Sys válasza:
71%

Thomas a kedvenc színészem, szerintem ő a legjobb. A stílusa lehengerlő, és nagyon intelligens is. Amikor először láttam őt Az Útvesztőben, nem vettem igazán észre őt, mint mellékszereplő (ez pedig egy óriási hiba volt).

De miután elolvastam a könyveket, beleszerettem Newt karakterébe <3 Egyszerűen lehengerlő, és a története nagyon jól ki van dolgozva. (Aki már olvasta 1-3-ig a könyveket, az érti :) ) Bár a könyvbeli leírás egy kissé eltér Thomastól, ez nem annyira szembetűnő, mert a beszédstílusával tökéletesen kiegészíti az apróbb hiányosságokat.


Annyira helyes, a haja az arca, a szeme, a magassága, rajta egyszerűen minden tökéletes :)


Amit szeretek még benne, az az, hogy nem csinál olyan hülyeségeket, mint a többi sztár. Nincs elszállva magától, nem drogozik, hanem egyszerűen ő csak Ő és áhh.. :D remélem érted :))

Jaj és az a brit akcentus *-*<3

Alig várom hogy lássam őt a TST-ban!


Thomas egy hihetetlenül tehetséges színész, és egyben a példaképem is :)


Ezért ő a kedvencem <3

2015. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fantasztikusan jó színész! Már kicsi korában is az volt (Igazából szerelem, ott is imádtam), de az útvesztőben különösen. Mindent el tud játszani...

Külsejéről annyit, hogy nagyon cukiiii... Es magas, és szép a szeme, és jajj... :) szóval óriási fan vagyok...

2015. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Angol, ez mindent megmagyaráz :D Az öregedés-ellenálló képességét meg kifejezetten irigylem a mocskos disznónak.
2015. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ő volt az az ember aki rácáfolt a szememben arra, hogy nem léteznek tökéletes emberek! Egyszerűen hibátlan a külseje, nagyon cuki és tehetséges színész, Newt karakterének pedig a belső tulajdonságai is hibátlanok.

Kedven színész örökké:)

2015. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!