Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehetne egy ducibb emberből...

Lehetne egy ducibb emberből is olyan filmsztár mint Julia Roberts vagy a többi felkapott szár?

Figyelt kérdés

Ha megnézünk egy filmet többjükben szép csinos emberek vannak! Csak néhány filmekben vanmnak ducibbak és csak 1-1 filmekben látjuk ugyanazt az embert!

Elszomorítónak látom , hogy csak a sovány lányok lehetnek nyerőek!?


Kérdezem én! Ha egy ducibb lány is ugyanolyan jól játszaná az alkonyatban a Bella szerepét akkor utálnátok azt a filmet mert egy ducinn lány játsza?


Vagy azért nem látunk ducibb embereket mert nem mennek el egy felvételire?


2010. febr. 21. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
biztosan elmennek, de manapság nem az a fontos, hogy milyen jól játszik, hanem hogy mennyire "eladható" lesz a film.
2010. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a példa az Alkonyattal azért sem jó, mert valamilyen szinten a könyv alapján válogatják a szereplőket. A könyvben Bella vékony, gyenge testalkatú, így a filmben is olyan kell legyen.
2010. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy csomó duci sztár. A testsúly -szerintem- nem mérvadó, mert a tehetséges, és duci színészeknek mindig találnak megfelelő szerepet, ami akár Oscart is eredményezhet.
2010. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igaz az Alkonyat példa az rossz! De egy akármilyen jó filmet tudnátok élvezni egy ducibb emberrel?

Ezt csak azért kérdezem mert szinésznő szeretnék lenni és már leadtam agy kis fölösleget de még mindig van rajtam ,d e ennél lejebb már nem megy! :S és sokan mondták , hogy jó szinész lennék(persze tudom nem tapasztalt emberek) csak félek , hogy ducivagyok így semmi esélyem sem lenn! :S

2010. febr. 21. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd csak meg Liptai Claudiát vagy Tóth Verát(igaz ő énekes), ha nekik sikerült csak a tehetségük miatt, akkor neked is fog!
2010. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 21. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
pl Lisa Ronna sem egy csontkollekció. De azt te is tudod, hogyfoigyni léehet, és ha csak az kell a célért, egészen megéri. :)
2010. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Queen Latifah se vékony de én nagyon szeretem, jó filmjei vannak
2010. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

megláttam a kérdést, és rögtön Queen Latifah jutott az eszembe...aztán láttam, hogy az előzőnek is:)

és még Melissa McCarthy! (a szívek szállodájából ismerik főként, de mostanság sok filmben láttam) szerintem ő gyönyörű, mosolygós, életvidám! és nem nevezhető vékonykának:)

2010. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!