Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vásári André homokos?

Vásári André homokos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tagadja, de le lehet róla olvasni, hogy búza.
2010. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha tagadja, akkor miért játszik rá??? Szerintem ennél egyértelműbben meleg csak Kristóf, de ő legalább nem irritál.
2010. febr. 22. 20:02
 3/15 anonim ***** válasza:
Ő meg ki a franc!
2010. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát a gálán (ami januárban volt ) és jöttek ki, úgy volt,hogy kijött André és mögötte a Strokes egyik tagja,az meg megszólalt:


"Szorosan mögötted megyek...jójó csak vicceltem"


Mindenzt OLYAN hangsúllyal,de amúgy látszik is.Ettől függetlenül nagyszerű pasi:) és tehetséges is:)

2010. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen meleg, már az első perctől kezdve az volt, hát nézz rá, szinte rá van írva, ahogy viselkedik, de undorító,nyálas fuuuuuuuuuj.
2010. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az nem rossz amit tud, és igazából nem zavar, hogy meleg, vagyis vannak olyan ismerőseim, és csak ugyan olyan emberek, igazából hol érdekel engem mit csinál és kivel éjjelente, csak nem tudtam, hogy művész vagy buza. :)
2010. febr. 24. 12:29
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem feltétlen...

Most lelehet szólni, de őszintén; hány olyan pasit látunk, aki b*zinak néz ki, oszt kiderül, hogy mégse az??

És hányat, aki teljesen átlagosan viselkedik, mégis a saját neméhez vonzódik?

2010. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Azt nem tudtam, hogy tagadja, de 100%, hogy az és ez semmit nem von le a nagyszerűségéből sem művészileg, sem emberileg.
2010. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

Sztem nem az.:D

Attol h meg ugy nez ki,az meg nem azt jelenti rogton h az is.

Az emok a azok es nem o,ugy h akar le is kophattok rola,mert sztem neked,kedves kerdezo,gondolom nem ez a legnagyobb problemad!Ha meg az,akk mi lesz?vilagvege?Az nem valtoztat semmin!Az o elete,azt csinal vele amit akar,es sztem ebbe mi nem szolhatunk bele!Egyszer el,akkor legyen mar olyan,amilyen akar!

2010. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hááát igen. Ez egyértelmű :D
2010. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!