Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a 2015-ös...

Mit gondoltok a 2015-ös Eurovíziós Dalfesztivál nyertes daláról, a Heroes-ról?

Figyelt kérdés
A svéd Mans Zelmerlöw énekli, saját véleményem szerint nagyon jó lett és megértem hogy ő nyert^^ :)

2015. máj. 26. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
szar.
2015. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is nagyon jó...nem mellesleg Måns jóképű is...de nem ez miatt jó a szàm :))Bàr én a swédek mellett a belgàknak és a norvégoknak is drukkoltam is drukkoltam :))
2015. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a hibàkért telefonról írtam ヅ
2015. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülök neki hogy ő nyert. Teljes mértékben megérdemelték a győzelmet, bár nekem nem ő volt a kedvencem... vagyis inkább úgy fogalmazok hogy 3. helyen állt mert a norvégoké és az észteké jobban tetszett. de elégedett vagyok. :)
2015. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek, Mans nagyon helyes^^ :P Igen, a belgáké tetszett még nagyon, az a srác is nagyon jól énekel. Aztán a norvégok is jók voltak, a csaj elképesztő gyönyörű... <3 Az észtek dala is jó volt. Ahogy az srác nézte a csajt a döntőben mikor a lány bejött a képbe és elénekelte az ő versszakát. :) A magyar szám sem volt borzalmas, nekem tökre tetszett. Csak sajnos nem értek el túl jó helyezést. :/ Mindegy. Ki tetszett még nektek? Vagy ki volt borzalmas?
2015. máj. 27. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon-nagyon jó szám!! Teljesen megérdemli a győzelmet! <3 A magyar dal is jó volt, de azért nem volt annyira közel a svédekhez... :(
2015. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a finneké rettenetes volt bár nem is jutottak be a döntőbe...a ciprusi is elég gyenge volt :S (második voltam ت)
2015. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is a finneké volt borzalmas de ők nem jutottak be szerencsére. a fináléban pedig nekem volt jó pár ami nem tetszett pl. a briteké cirkusba tökéletes lett volna :D aztán a szerbé sem (Beauty Never Lies)Lettorzságé (love injected)sem tetszik, Grúzia sem (warrior)...

és lehet, hogy nem kéne ilyet mondani de nekem a a Boggie dala sem tetszett és csodálkozok hogy bejutott a döntőbe. Igazából a mondanivalója és egyszerűsége természetessége az tetszik, de maga a dal a a dallam, rettentő unalmas, és már rengetegszer hallottam direkt kiváncsi voltam rá, hogy ha minél többször meghallgatom hátha fog tetszeni, de sajnos nem tetszett meg azóta se. Úgyhogy...sajnálom

2015. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt rossz, de szerintem nem neki kellett volna nyernie. Ha lenne igazság, akkor Albánia nyert volna:(
2015. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
78%
szerintem voltak ennél jobb dalok is a mezőnyben és Mans csak a színpadkép miatt győzött. én jobban örültem volna, ha az olaszok győznek, de egyébként a letteknek, a grúzoknak és a norvégoknak drukkoltam.
2015. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!