Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nem szánalmas és...

Szerintetek nem szánalmas és infantilis Hajdú Péter és a felesége viselkedése?


2015. jún. 15. 12:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Plusz a varangy testalkatú ügyvédé?
2015. jún. 15. 12:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy én mit néztem meg...

Puzsér tény, hogy az átlag magyar celebtől értelmesebb, de ha tényleg annyi esze lenne, akkor nem keveredne ilyen társaságokkal.

A videó többi szereplőjéről kár is szót ejteni... Nyilván, akik magukra ismernek bennük, vagy csak csodálják a nagy, üres fejüket, azok szimpatizálnak velük, de én szerencsére nem ismerem azt a réteget.

Egyébként nem ismerem az előzményeket, de ez most jó pár évig több is volt, mint amennyit látni szerettem volna ezekből az emberekről.

2015. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
de :D mind idióták :D Puzsért azért utálják, mert ki meri mondani a valóságot. Hajdú meg a szépre festett szart adja el tortaként az embereknek... de a szarkupac az szarkupac marad :D
2015. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
leragadtak egy általános iskolás szintjén. tudják, hogy igaza van a Robinak, ezért próbálják őt degradálni.
2015. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!